×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 10. 05. 2022 - Numel

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 10. 05. 2022 - NumelDo Spotlight Hour přichází Numel a my si o něm povíme nějaké zajímavosti!

Titulní obrázek článku

Opět tu v úterý 10. května 2022 od 18:00 do 19:00 máme Pokémon Spotlight Hour, která není inspirovaná žádným eventem. Na koho se tedy podíváme? Bude to Numel. Bonus je 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi.

Numel je ohnivý a zemní Pokémon z 3. generace s jedním vývojem jménem Camerupt. I když Numel na první pohled jako příliš jako ohnivý Pokémon nevypadá, pak je pravdou. V jeho těle se totiž nachází magma o teplotě 1 200 °C. Když se Numel namočí, začne v něm magma tuhnout a těžknout. To způsobuje, že se pak Numelovi špatně pohybuje.

Numel je inspirovaný velbloudem. Vzhledem k otvoru na jeho zádech a tom, že obashuje magma, může být také inspirovaný sopkou. Jméno Numel je nejpíše kombinací anglických slov numb (zdřevěnělý, prokřehlý) a camel (velbloud).

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi
Mega evoluce s bonusem za chytání: Charizard X/Y, Steelix, Houndoom
Pokémon: Numel
Shiny: Ne
Má vývoj: Ano

#322 - Numel

#323 - Camerupt

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 9.5.2022 21:26 | 
Přečteno: 1446x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.