×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 10. 11. 2020 - Jigglypuff

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 10. 11. 2020 - Jigglypuff

Dali jsme dohromady vše, co potřebujete vědět o Pokémon Spotlight Hour s Jigglypuff, a i něco navíc!

V úterý 10. listopadu 2020 od 18:00 do 19:00 proběhne Pokémon Spotlight Hour, která se zaměří na Jigglypuff.

Jigglypuff je Pokémon normálního a vílího typu z 1. generace, který se vývíjí na Wigglytuff. Ve hrách na konzole k tomu byl potřeba Moon Stone, ale v Pokémon GO nic takového potřeba není. Původ jeho jména není úplně jasný, ale pravděpodobně jde o kombinaci slov jiggly a puff, což by mělo odkazovat na nestálost jeho tvaru a schopnost se nafukovat. Jigglypuff je díky schopnosti nafouknout nebo úplně vyfouknout se označován za balónového Pokémona. Svým zpěvem dokáže uspat naprosto každého nablízku.

Ani s původem inspirace, která vedla k Jigglypuffově stvoření to není jednoduché, a zdá se být kombinací hned několika věcí. První věc, která asi každého napadne je balón. Pak je tu ale také podobnost s plyšovými hračkami, které hraním ukolébavek uspávají malé děti. A nakonec možná inspirace mýtíckým asijským měsíčním králíkem. Tento mýtus, který vznikl v Číně, říká, že na měsíci žije stvoření podobné králíkovy. Mýtus je založený na pozorování tmavých skvrn na povrchu Měsíce. Jak to souvisí s Jigglypuffem? Jeho další vývoj Wigglytuff má dlouhé uši podobné králičím, navíc vývoj probíhá díky Měsíčnímu kameni a nakonec je Jigglypuff vílím Pokémonem a u některých jiných Pokémonů tohoto typu má Měsíc také svou roli.

Shrnutí

Bonus: 2x XP za chytání
Pokémon: Jigglypuff
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#039 - Jigglypuff

shiny

#039 - Jigglypuff

#040 - Wigglytuff

shiny

#040 - Wigglytuff

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 10.11.2020 0:46 | 
Přečteno: 1756x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.