×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 11. 05. 2021 - Dratini

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 11. 05. 2021 - DratiniÚterý je za rohem a s ním i dračí Pokémon Spotlight Hour!

Titulní obrázek článku

Event Luminous Legends X se zaměřuje nejen na vílí Pokémony, ale do značné míry i na dračí Pokémony, a právě proto nás v úterý 11. května 2021 od 18:00 do 19:00 čeká Pokémon Spotlight Hour, která se zaměří na Dratini. Bonus je 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi, ale ve stejnou dobu platí také 3x XP za chytání z Luminous Legends X.

Dratini je dračí Pokémon z 1. generace, který má dva vývoje, Dragonair a Dragonite. Dlouho byl povážován za pouhý mýt a i nyní jde o jen málo se objevujícího Pokémona (což v Pokémon GO právě teď neplatí 3). Obvykle žije v blízkosti vodopádů nebo i pod vodou, což je také jeden z důvodů, proč ho není snadné najít. Podobně jako hadi svléká svou kůži s tím, jak roste. U Dratiniho se to ale děje skoro každý den. Ze svlečené kůže se často vyrábí velice luxusní obuv.

Je inspirován mytickým mořským hadem, kterých je v různých mytologiích hned několik. Jméno Dratini vzniklo složením anglických slov dragon (drak) a zkomoleného tiny (malý), i když s délkou 1,8 metru zrovna moc malý není. Ve srovnání s jeho vývojem Dragonair, který měří 4 metry by to už ale sedět mohlo. Původně se v anglických propagačním materiálech her Pokémon Red & Blue jmenoval „Dragoon”, ale později došlo ke změně. Důvod není známý, ale mohlo by to být proto, že se jedná o pojmenování jednoho druhu evropské vojenské jednotky.

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi (a 3x XP za chytání z probíhajícího eventu)
Pokémon: Dratini
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#147 - Dratini

shiny

#147 - Dratini

#148 - Dragonair

shiny

#148 - Dragonair

#149 - Dragonite

shiny

#149 - Dragonite

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 10.5.2021 20:57 | 
Přečteno: 1381x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.