×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 12. 09. 2023 - Mankey

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 12. 09. 2023 - MankeyDo Pokémon Spotlight Hour se toto úterý přišel vztekat Mankey.

Titulní obrázek článku

Minulý týden se Pokémon Spotlight Hour už podruhé zaměřila na Woopera a i v úterý 12. září 2023 od 18:00 do 19:00 si v Pokémon Spotlight Hour dáme opakování. Podruhé totiž dorazí Mankey. Bonus je 2x Candy za chytání.

Mankey je bojový Pokémon z 1. generace (Kanto), který měl původně jen jeden vývoj jménem Primeape. V 9. generaci (Paldea) se ale i Primeape dále vyvíjí na Annihilape. Můžete se také podívat na zajímavosti u předchozí Spotlight Hour s Mankey. Z minula už víme, že by Mankey potřeboval odbornou pomoc kvůli zvládání vzteku. Přesto se dá říct, že Mankey je klidný Pokémon, který zkrátka jen vybuchuje vzteky asi tak snadno jako Voltorb při doteku. Díky tomu ve skupině Mankey není ticho v podstatě nikdy. Navíc i takové odloučení od skupiny a samota dokáží Mankeyho pořádně naštvat.

Mankey je inspirovaný paviány, se kterými sdílí podobný nos i osobnost. Jméno Mankey je zřejmě kombinací anglických slov mad (vzteklý) a monkey (opice), ale také by mohlo jít jen o zkomolení slova monkey. Jeho jméno je stejné i v japonské variantě.

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za chytání
Mega evoluce s bonusem za chytání: Blaziken, Medicham, Lopunny
Pokémon: Mankey
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#056 - Mankey

shiny

#056 - Mankey

#057 - Primeape

shiny

#057 - Primeape

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 12.9.2023 1:33 | 
Přečteno: 1470x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.