×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 13. 07. 2021 - Charmander

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 13. 07. 2021 - CharmanderStartovní Pokémoni z regionu Kanto vládnou Pokémon Spotlight Hour a tak je tu Charmander!

Titulní obrázek článku

Červenecové Pokémon Spotlight Hour patří startovním Pokémonům z regionu Kanto a tak není žádným překvapením, že po Bulbasaurovi nás v úterý 13. července 2021 od 18:00 do 19:00 čeká Pokémon Spotlight Hour zaměřená na Charmandera. Bonus je 2x Candy za chytání.

Charmander je ohnivý Pokémon z 1. generace s vývoji Charmeleon a Charizard. Zároveň jde o jednoho ze tří startovních Pokémonů regionu Kanto. Plamínek na jeho ocasu je velice důležitý indikátor toho, jak se Charmanderovi daří. Když je zdravý a silný, je plamen velký, ale když je slabý nebo nemocný, jde jen o malý plamínek. Charmanderův plamínek je s ním už od narození a nikdy nezhasíná. Říká se, že zhasnutí plamínku nepřežije. Při vydání první generace měl Charmander na zádech malé výstupky, které už v pozdějších generacích her a ani v seriálu nemá. Vidět je můžeme také v manze Pokémon Red a Blue 1.

Charmander je inspirovaný ještěřkou a do znační míry také mytickým ohnivým mlokem, který byl schopen přežít v plamenech. Jméno Charmander je kombinací anglických slov char (spálit) a salamander (mlok). Je to také nejdelší jméno nevyvinutého startovního Pokémona.

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za chytání
Pokémon: Charmander
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#004 - Charmander

shiny

#004 - Charmander

#005 - Charmeleon

shiny

#005 - Charmeleon

#006 - Charizard

shiny

#006 - Charizard

#006 - Mega Charizard X

shiny

#006 - Mega Charizard X

#006 - Mega Charizard Y

shiny

#006 - Mega Charizard Y

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 12.7.2021 19:05 | 
Přečteno: 2248x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.