×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 14. 02. 2023 - Woobat

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 14. 02. 2023 - WoobatDo valentýnské Pokémon Spotlight Hour přilétá Woobat!

Titulní obrázek článku

Probíhá valentýnský event, byl tu Luvdisc Limited Research Day a tak není žádným překvapením, že v úterý 14. února 2023 od 18:00 do 19:00 bude mít i Pokémon Spotlight Hour valentýnskou tématiku. Volba tentokrát padla na Woobata. Bonus je 2x Stardust za chytání.

Woobat je psychický a létající Pokémon z 5. generace (Unova) s jedním vývojem jménem Swoobat. Woobat často žije v temných lesích nebo jeskyních. To, že byl v jeskyni Woobat, poznáte podle toho, že na stěnách budou skvrny ve tvaru srdce. Woobat se totiž na spaní přisaje svými nosdrami na stěnu jeskyně, což zanechává tyto skvrny. Stejná skvrna vám může zůstat také po přichycení Woobata na kůži, což údajně nosí čtěstí.

Woobat je zjevně inspirovaný netopýrem. Jeho jméno je nejspíše kombinací anglických slov woo (dvořit se) a bat (netopýr). V japonské verzi se jmenuje Koromori.

Shrnutí

Bonus: 2x Stardust za chytání
Mega evoluce s bonusem za chytání: Charizard Y, Pidgeot, Alakazam, Slowbro, Aerodactyl, Gardevoir, Salamence, Latias, Latios
Pokémon: Woobat
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#527 - Woobat

shiny

#527 - Woobat

#528 - Swoobat

shiny

#528 - Swoobat

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 13.2.2023 12:44 | 
Přečteno: 1356x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.