×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 14. 03. 2023 - Rowlet

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 14. 03. 2023 - RowletPokémon Spotlight Hour nás bere za startovními Pokémony regionu Alola!

Titulní obrázek článku

Nestává se čato, aby několi Pokémon Spotlight Hour po sobě tvořilo tematickou sérii. Nyní nám v úterý 14. března 2023 od 18:00 do 19:00 přichází první ze série Pokémon Spotlight Hour, které se zaměří na startovní Pokémony ze 7. série. Ano, čeká nás Rowlet. Bonus je 2x XP za vývoj.

Rowlet je travní a létající Pokémon ze 7. generace (Alola) s vývoji Dartrix a Decidueye. Jde nejen o startovního Pokémona regionu Alola, ale také o startovního Pokémona regionu Hisui (historický Sinnoh). Rowlet během dne využívá fotosyntézu k nabrání energie, kterou pak využije během noci, kdy je aktivní. Má velice rád těsná, temná místa, což je také jeden z důvodů, proč si často vleze trenérům do kapsy nebo tašky.

Rowlet je inspirovaný sovou. Mohlo by jít o sovu pueo, které je jednak trochu podobný a navíc jde o druh, který se vyskytuje pouze na Hawai, ze které region Alola vychází. Tento druh se často vyskytuje v okolí travnatých oblastí, což by mohlo vysvětlovat Rowletův travní typ. Jméno Rowlet je nejspíše kombinací anglických slov root (kořen) a owlet (mládě sovy). Jeho japonské jméno je Mokuroh.

Shrnutí

Bonus: 2x XP za vývoj
Mega evoluce s bonusem za chytání: Venusaur, Charizard Y, Pidgeot, Aerodactyl, Sceptile, Salamence, Abomasnow, Groudon
Pokémon: Rowlet
Shiny: Ne
Má vývoj: Ano

#722 - Rowlet

#723 - Dartrix

#724 - Decidueye

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 14.3.2023 0:08 | 
Přečteno: 2012x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
Potřeboval bych Loudred na splnění research A THOUSAND-YEAR SLUMBER.Děkuji když tam bude.
icon odpověděl(a)
koca2000
To my bohužel neovlivníme.