×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 14. 06. 2022 - Mantine

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 14. 06. 2022 - MantineCo si dát pro změnu vodní Pokémon Spotlight Hour a říct si několik zajímavostí o Mantine?

Titulní obrázek článku

Po pauze s jedním kamenným Pokémonem a jedním normálním/létajícím Pokémonem se v úterý 14. června 2022 od 18:00 do 19:00 v Pokémon Spotlight Hour opět vrátíme k alespoň částečně vodním Pokémonům a pochytáme nějaké Mantine. Bonus je 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi.

Mantine je vodní a létající Pokémon z 2. generace, který ve čtvrté generaci získal nižší vývojové stádium jménem Mantyke. Mantine bychom typicky našli, jak si se svou skupinou elegantně plave v oceánu. Pokud nabere dostatečnou rychlost a vyskočí nad hladinu, je schopen letět až 100 metrů daleko. Poblíž Mantine je často Remoraid, který obvykle plave pod jeho ploutvemi. Mantine jeho přítomnost nijak nevadí a pro Remoraida je velice důležitá, protože mu umožňuje živit se zbytky potravy.

Mantine je inspirovaný mantou. Kromě vzhledu je spojuje i fakt, že některé druhy manty také skáčou a létají nad hladinou. Jméno Mantine je nejspíše kombinací anglických slov manta a marine (v tomto významu: mořský).

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi
Mega evoluce s bonusem za chytání: Charizard Y, Blasoise, Pidgeot, Slowbro, Gyarados, Aerodactyl
Pokémon: Mantine
Shiny: Ano
Má vývoj: Ne

#458 - Mantyke

shiny

#458 - Mantyke

#226 - Mantine

shiny

#226 - Mantine

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 13.6.2022 23:59 | 
Přečteno: 1703x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.