×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 15. 03. 2021 - Voltorb

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 15. 03. 2021 - VoltorbPoslední březnová Pokémon Spotlight Hour, která je zaměřená na Pokémona z regionu Kanto.

Dlouhá série Pokémon Spotlight Hour zaměřených na Pokémony z regionu Kanto se blíží ke konci. Poslední v této sérii bude v úterý 15. března 2021 od 18:00 do 19:00 Pokémon Spotlight Hour zaměřená na Voltorba. Bonus je 2x Stardust za chytání.

Voltorb je elektrický Pokémon z 1. generace s vývojem jménem Electrode. Jde o poměrně nebezpečného Pokémona, protože je snadné spléct si ho s Pokéballem a i při drobném otřesu může Electrode vybouchnout. Údajně byl poprvé objeven po začátku výroby Pokéballů a čirou náhodou to bylo zrovna v továrně na Pokébally. Jeho shiny varianta připomíná Great Ball.

Inspirace Pokéballem je zřejmá, ale není to jen tak. V japonském folklóru existují tsukumogami, nástoje posedlé duchy nebo bohy. Takto posedlý předmět údajně v den svých 100. narozenin ožije a začne si uvědomovat svou existenci. Tomu nahrává i to, že Voltorbovo číslo v PokéDexu je právě 100. Jeho výbušné tendence a elektrický typ by zase mohly být odkazem na kulový blesk. Jméno Voltorb pochází ze slov volt (jednotka elektického napětí) a anglického orb (koule).

Shrnutí

Bonus: 2x Stardust za chytání
Pokémon: Voltorb
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#100 - Voltorb

shiny

#100 - Voltorb

#101 - Electrode

shiny

#101 - Electrode

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 15.3.2021 20:09 | 
Přečteno: 1197x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.