×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 15. 08. 2023 - Stufful

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 15. 08. 2023 - StuffulÚterní Pokémon Spotlight Hour se tentokrát zaměří na Stuffula.

Titulní obrázek článku

Stufful se přidává k Pokémonům, kteří si světlo reflektorů užijí vícekrát. Po jeho příchodu během dubnového Community Day se stává v úterý 15. srpna 2023 od 18:00 do 19:00 také hvězdou Pokémon Spotlight Hour. Bonus je 2x XP za chytání Pokémonů.

Stufful je normální a bojový Pokémon z 7. generace (Alola), který se vyvíjí na svůj jediný vývoj, Beweara. I když se Stufful může zdát roztomilý a neškodný, opak je pravdou. Ve skutečnosti jde o velice silného a potenciálně nebezpečného Pokémona. Pokud nepatříte mezi jeho dobré přátele, nestrpí žádné doteky nebo objímání. V takovém případě se naprosto přestane ovládat a začne kolem sebe mávat všema čtyřma nohama. To se možná nezdá jako nebezpečné, ale takový uder by odrovnal i profesionálního zápasníka nebo nadělal ze vzroslého stromu hromadu třísek.

Stufful j inspirovaný pandou červenou a plyšovými zvířátky. Jeho jméno nejspíše vychází anglické slovního spojení stuffed animal (vycpané nebo plyšové zvíře). Japonské jméno tohoto Pokémona je Nuikoguma.

Shrnutí

Bonus: 2x XP za chytání Pokémonů
Mega evoluce s bonusem za chytání: Pidgeot, Kangaskhan, Blaziken, Medicham, Lopunny
Pokémon: Stufful
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#759 - Stufful

shiny

#759 - Stufful

#760 - Bewear

shiny

#760 - Bewear

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 15.8.2023 12:32 | 
Přečteno: 1509x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.