×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 15. 11. 2022 - Porygon

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 15. 11. 2022 - PorygonÚterní Pokémon Spotlight Hour nám přinese Porygona!

Titulní obrázek článku

Obvykle se Pokémon vybraný do Pokémon Spotlight Hour shoduje s tématikou aktuálního eventu, ale v úterý 15. listopadu 2022 od 18:00 do 19:00 to tak z nějakého důvodu není a k nám přichází Porygon. Bonus je 2x Candy za chytání.

Porygon je normální Pokémon z 1. generace (Kanto), který dostával své vývoje hodně postupně a bez přílišné nápadnosti, když přijde na jména. Ve druhé generaci přišel Porygon2 a ve 4. generaci dorazil také Porygon-Z.

Porygon to ve světě Pokémonů neměl vůbec jednoduché a i když se objevil ve všech dosud vydaných hrách, nepatří zrovna k nejznámějším Pokémonům. Může za to nejspíše fakt, že epizoda 38 první série seriálu, ve které hrál Porygon hlavní roli, jedním z blikajících efektů způsobila v Japonsku hospitalizaci asi 600 dětí. Od té doby neměl Porygon v seriálu nikdy hlavní roli.

Porygon je uměle vytvořený Pokémon, na kterého byly v době jeho vzniku před asi 20 Pokémoními roky použity nejlepší technologie tehdejší doby. Umí se přeměnit na data a může se tak volně pohybovat kyberprostorem.

Satoshi Tajiri, tvůrce Pokémonů, v rozhovoru prozradil, že Porygon vznikl jako odpověď na to, že mu lidé při vývoji her Pocket Monster Red & Green říkali, že mu to příliš trvá a že by měl připravovat 3D polygonální hru pro příští generaci konzolí. Výsledkem je Pokémon složený z polygonů ve hře založené na obrázkové grafice. Jméno Porygon je pak zkomolenina slova polygon a je stejné v anglické i japonské verzi.

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za chytání
Mega evoluce s bonusem za chytání: Pidgeot, Kangaskhan, Lopunny
Pokémon: Porygon
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#137 - Porygon

shiny

#137 - Porygon

#233 - Porygon2

shiny

#233 - Porygon2

#474 - Porygon-Z

shiny

#474 - Porygon-Z

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 15.11.2022 1:54 | 
Přečteno: 1053x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.