×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 15. 12. 2020 - Explorer Pikachu

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 15. 12. 2020 - Explorer PikachuJe tu třetí prosincové úterý a s ním další Pokémon Spotlight Hour!

V úterý 15. prosince 2020 od 18:00 do 19:00 si pro nás Niantic připravil další Pokémon Spotlight Hour, ve které ale narozdíl od těch ostatních prosincových Spotlight Hour není žádný zimní Pokémon, ale Explorer Pikachu.

Pikachu je elektrický Pokémon z 1. generace, kterého zná snad každý, kdo kdy slyšel něco o Pokémonech. V historii Pokémonů mu bylo dáno hodně pozornosti. Jde o jediného Pokémona, který má dva exkluzivní Z útoky. Navíc má také Gigantamax formu a jeho vývoj má Alola formu. Navíc se objevil ve všech dosavadních 23 sériích seriálu a také ve většině částí mangy Pokémon Adventures. Chyběl jen ve hrách z 6. generace Black & White a Black 2 & White 2.

Inspirací pro jeho vznik byla kombinace myší a veverky, která si schovává jídlo ve tvářích. Jeho tvůrkyně prozrazila, že původně šlo o stvoření podobné japonskému cukroví jménem daifuku s ušima (daifuku je sladký plněný rýžový koláček). Z tohoto návrhu nakonec zůstaly jen černé špičky jeho uší. Zajímavé je, že jméno Pikachu je ve všech jazycích prakticky stejné. Jde o složení japonských slov pikapika (vyjádření lesku nebo třpitu) a chūchū (zvuk pískání myši).

A proč právě Explorer Pikachu? Už 25. prosince 2020 má do japonských kin vstoupit film Pokémon the Movie: Coco (v USA Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle), ve kterém se Ash a Pikachu vydají do džungle. A to by bylo, aby se na to Pikachu pořádně neoblékl.

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za chytání
Pokémon: Explorer Pikachu
Shiny: Ano
Má vývoj: Ne

#025 - Pikachu

shiny

#025 - Pikachu

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 15.12.2020 0:54 | 
Přečteno: 1477x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.