×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Hry

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 16. 02. 2021 - Luvdisc

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 16. 02. 2021 - LuvdiscKdo jiný by byl v Pokémon Spotlight Hour hned po Valentýnu než Luvdisc.

Probíhá nám event na oslavu Valentýna a tak je tím poznamenaná i Pokémon Spotlight Hour. V úterý 16. února 2021 od 18:00 do 19:00 nás v ní čeká Luvdisc a bonus 2x XP za chytání!

Luvdisc je vodní Pokémon ze 3. generace ve tvaru srdce a právě to z něj dělá ideálního valentýnského Pokémona. Říká se, že když pár na moři potká Luvdisca, je to znamení, že jejich láska vydrží navždy. I z tohoto důvodu je někdy v hotelech, kam páry cestují při líbánkách, vypouští do bazénů. Luvdisc nikdy nesmí být sám, protože potom upadne do deprese, což je příležitost k útoku pro jeho predátora, Pelippera. Když se dva Luvdiscové políbí, jsou schopní díky svému tvaru chvíli plachtit vzduchem.

Luvdisc je inspirovaný rybami rodu terčovců, které mají ploché tělo, s tím rozdílem, že Luvdisc je ve tvaru srdce. Jméno Luvdisc je kombinací anglických slov love (láska) a disc (odkaz na jeho ploché tělo).

Shrnutí

Bonus: 2x XP za chytání
Pokémon: Luvdisc
Shiny: Ano
Má vývoj: Ne

#370 - Luvdisc

shiny

#370 - Luvdisc

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 15.2.2021 19:35 | 
Přečteno: 777x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.