×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 16. 11. 2021 - Turtwig

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 16. 11. 2021 - Turtwig

První ze Spotlight Hour zaměřených na region Sinnoh je tady!

Titulní obrázek článku

Vydání her Pokémon Brilliant Diamond & Shining Pearl je už doslova za rohem, v Pokémon GO začíná event, který to oslaví, a tak není žádné překvapení, že v úterý 16. listopadu 2021 od 18:00 do 19:00 se Pokémon Spotlight Hour zaměří na Turtwig. Bonus je 2x Stardust za chytání.

Turtwig je travní Pokémon ze 4. generace s vývoji jménem Grotle a Torterra. Jde o jednoho ze startovních Pokémonů regionu Sinnoh. Turtwig je travní Pokémon se vším všudy, takže asi není až tak překvapivé, že je jeho tělo schopné fotosyntézy. Krunýř na jeho zádech je z hlíny. Turtwig musí pít dostatek vody, protože právě voda způsobuje to, že jeho krunýř tvrdne. Zdravý Turtwig se pozná tak, že má vlhký krunýř.

Turtwig je stejně jako jeho vývoje inspirován želvou. Jméno Turtwig je kombinací anglických slov turtle (želva) a twig (větvička).

Shrnutí

Bonus: 2x Stardust za chytání
Pokémon: Turtwig
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#387 - Turtwig

shiny

#387 - Turtwig

#388 - Grotle

shiny

#388 - Grotle

#389 - Torterra

shiny

#389 - Torterra

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 15.11.2021 18:19 | 
Přečteno: 1681x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Je to chyba? odpovědět
avatar
Já myslel že se bude objevovat normální Turtwig abych ho mohl vyvinout a on se pořad objevuje s tou čepicí, který se vyvinout nemůže.
icon odpověděl(a)
koca2000
Bohužel, v původním ohlášení Spotlight Hour byl bez čepice, ale nakonec tam dali Turtwiga tak, jak se právě objevuje v rámci eventu, takže je to spíš na nasbírání Candy. Pozitivní ale je, že během Chimchar a Piplup Spotlight Hour už event nebude a tím pádem ani čepice.