×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 17. 05. 2022 - Magikarp

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 17. 05. 2022 - Magikarp

Úterní Pokémon Spotlight Hour i naše zajímavosti se tentokrát zaměří na Magikarpa!

Titulní obrázek článku

Během eventu Water Festival samozřejmě nemůže chybět Pokémon Spotlight Hour zaměřená na nějakého vodního Pokémona. A tak nás v úterý 17. května 2022 od 18:00 do 19:00 čeká Pokémon Spotlight Hour zaměřená na Magikarpa. Bonus je 2x XP za vývoj.

Magikarp je vodní Pokémon z 1. generace s jedním vývojem jménem Gyarados, který mu ale není ani trochu podobný. Magikarp je dnes jako Pokémon naprosto k ničemu a jediné, co umí, je skákat do výšky. Údajně to tak ale nebylo vždy a v dávných dobách býval silnější. Že se Magikarpovi nedaří v soubojích a na souši se jen plácá by se ještě dalo přijmout, ale Magikarp je slabý i jako ryba. Jeho svaly jsou totiž tak slabé, že stačí jen trochu silnější proud a Magikarpovi nezbývá nic jiného, než se jím nechat unášet. Jeho jediné štěstí je, že jeho vývojem je Gyarados, což už je o něčem jiném.

Magikarp je inspirovaný asijským kaprem, který podobně jako on dokáže skákat nad hladinu. Jméno Magikarp je nejpíše kombinací anglických slov magic (kouzelný) a carp (kapr). Varianta jeho jména ve většině asijských jazyků by se ale dala přeložit jako král kaprů.

Shrnutí

Bonus: 2x XP za vývoj
Mega evoluce s bonusem za chytání: Blastoise, Gyarados
Pokémon: Magikarp
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#129 - Magikarp

shiny

#129 - Magikarp

#130 - Gyarados

shiny

#130 - Gyarados

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 16.5.2022 23:00 | 
Přečteno: 2009x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.