×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 17. 11. 2020 - Meowth

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 17. 11. 2020 - MeowthDali jsme dohromady vše, co potřebujete vědět o Pokémon Spotlight Hour s Meowthem, a i něco navíc!

V úterý 17. listopadu 2020 od 18:00 do 19:00 proběhne Pokémon Spotlight Hour, která se zaměří na Kanto Meowtha.

Meowth je Pokémon normálního typu už z 1. generace. Jde ale o jediného Pokémona, který má tři regionální formy, kromě Kanta ještě Alola a Galar. Zároveň je také jediný, kdo má regionální a zároveň Gigantamax formu. Další zvláštností je, že je to první Pokémon, kterého jsme v seriálu mohli slyšet mluvit.

Inspirací pro něj byla Japonské legenda o Maneki-neko. Sošku Maneki-neko určitě každý z vás zná, protože ji mohl vidět u asijských restaurací či jiných obchodů. Je to sedící kočka mávající levou tlapkou. Podle legendy přináší štěstí. Často je vyobrazována s oválnou mincí zvanou koban, která je nápadně podobná té na Meowthově čele. Barva jeho Kanto varianty je odvozená od Siamské kočky. Jméno Meowth je spojením meow (zvuk mňoukání) a anglického wealth (bohatství), což opět odkazuje na to, že nosí štěstí.

Spotlight Hour se sice zaměřuje na Meowtha, ale doporučuji si během ní pustit Mystery Box, protože probíhá event, kdy může padnou shiny Meltan, a 2x Candy se u Pokémona, který potřebuje 400 Candy na vývoj, opravdu hodí.

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za chytání
Pokémon: Meowth
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#052 - Meowth

shiny

#052 - Meowth

#053 - Persian

shiny

#053 - Persian

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 17.11.2020 12:13 | 
Přečteno: 1073x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.