×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 18. 05. 2021 - Alola Ratata

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 18. 05. 2021 - Alola RatataJe tu první Pokémon Spotlight Hour s Alola formou!

Titulní obrázek článku

Pokémon Spotlight Hour se již stal pravidelnou náplní úterního odpoledne, ale v úterý 18. května 2021 od 18:00 do 19:00 se vůbec poprvé zaměří na Alola formu a konkrétně na Alola Ratatu. Bonus je 2x XP za vývoj.

Ratata je Pokémon normálního typu z 1. generate s jedním vývojem jménem Raticate, ale v 7. generaci navíc získal alolskou formu, která je temného a normálního typu a má také jako svůj vývoj Raticate. Ratata se dostala do regionu Alola na nákladních lodí a časem se vyvinula do své aktuální formy. Pomocí svých řezáku je alolská Ratata schopná prokousat se dveřmi, vniknout do domu a ukrást jídlo. Nejaktivnější jsou v noci, kdy se vydávají hledat jídlo pro vůdce svého hnizda, kterým bývá Raticate. I když bychom možná čekali, že Ratata sní všechno, co najde, u alolské formy to rozhodně neplatí. Zájem totiž projevuje jen o čerstvé jídlo, které pozná díky svému velice vyvinutému čichu. Dá se říct, že jde o takového Remyho z filmu Ratatouille.

Inspirace krysou a jsou u Rattaty zřejmé, ale konkrétněji by mohlo jít o kombinaci krysy obecné, která má černé zbarvení, a krysy ostrovní, které se podobně jako naše Rattata dostala mimojiné na Havaj, kterou je region Alola inspirován. Jméno Rattata je nejspíše kombinací anglických slov rat (krysa) a attack (útok), čemuž napovídá i to, že její původní jméno v betě Pokémon Red a Blue bylo Rattatak.

Shrnutí

Bonus: 2x XP za vývoj
Pokémon: Alola Ratata
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#019 - Alola Rattata

shiny

#019 - Alola Rattata

#020 - Alola Raticate

shiny

#020 - Alola Raticate

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 17.5.2021 18:09 | 
Přečteno: 1224x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.