×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 18. 10. 2022 - Misdreavus

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 18. 10. 2022 - MisdreavusPokémon Spotlight Hour s Misdreavusem přichází!

Titulní obrázek článku

Halloween se nezadržitelně blíží a tak v Pokémon Spotlight Hour máme stále více duchových Pokémonů. Jinak tomu není ani v úterý 18. října 2022 od 18:00 do 19:00, kdy se Pokémon Spotlight Hour zaměří na Misdreavuse. Bonus je 2x XP za chytání.

Misdreavus je duchový Pokémon z 2. generace (region Johto) s jedním vývojem jménem Mismagius. Jestli má Misdreavus něco opravdu rád, pak je to strašení lidí. Dělá to hned několika způsoby. Někdy prostě tak, že se před nimi z ničeho nic objeví. Jindy tak, že jimi škubne za vlasy. Velice oblíbený způsob ztrašení je pro něj ale jekot a kvílení uprostřed noci. Dávejte si také pozor na tiché vzlykání z prázdného pokoje, může jít o Misdreavusovu neplechu.

Misdreavus by mohl být inspirovaný mytickým démonem nukekubi, který v noci poletoval po okolí jako pouhá hlava a kvílením děsil lidi. Jméno Misdreavus je nejspíše kombinací anglických slov mischievous (nezbedný), dream (sen). V japonštině se jmenuje Muma, což doslova znamená noční můra.

Shrnutí

Bonus: 2x XP za chytání
Mega evoluce s bonusem za chytání: Gengar
Pokémon: Misdreavus
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#200 - Misdreavus

shiny

#200 - Misdreavus

#429 - Mismagius

shiny

#429 - Mismagius

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 18.10.2022 1:29 | 
Přečteno: 1111x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.