×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 19. 04. 2022 - Oddish

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 19. 04. 2022 - OddishBěhem úterní Pokémon Spotlight Hour si řekneme něco o Oddishovi!

Titulní obrázek článku

Je poměrně vzácné, aby v úterý neprobíhal žádný event, ale stát se ti může. Sustainability Week začíná až ve středu, ale i tak nás v úterý 19. dubna 2022 od 18:00 do 19:00 čeká Pokémon Spotlight Hour, která se bude tímto eventem inspirovat a zaměří se na Oddishe. Bonus je 2x Stardust za chytání.

Oddish je travní a jedový Pokémon z 1. generace, který měl původně další dvě vývojová stádia: Gloom a Vileplume. Od 2. generace se Gloom může vyvinout také na Bellossoma. Přes den je Oddish většinou zahrabaný v úrodné zemi tak, že z něj jsou vidět jen listy. Říká se, že když se ho někdo pokusí vytrhnout, začne hlasitě křičet. V noci vylézá ven a čerpá energii z měsíčního svitu. Jeho odborný název je Oddium Wanderus (dalo by se přeložit oddish pochodující), protože je za noc schopen urazit i 300 metrů.

Oddish je nejspíše inspirovaný rostlinou mandragorou, kterou většina lidí může znát z filmů o Harry Potterovi a o které se říká, že při vytrhnutí spustí smrtelný křik. Jméno Oddish je pravděpodobně kombinací anglických slov odd (zvláštní) a radish (ředkev), které se Oddish také trochu podobá.

Shrnutí

Bonus: 2x Stardust za chytání
Mega evoluce s bonusovým Candy za chytání: Venusaur, Beedrill, Gengar, Abomasnow
Pokémon: Oddish
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#043 - Oddish

shiny

#043 - Oddish

#044 - Gloom

shiny

#044 - Gloom

#045 - Vileplume

shiny

#045 - Vileplume

#182 - Bellossom

shiny

#182 - Bellossom

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 18.4.2022 23:57 | 
Přečteno: 1353x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.