×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 20. 04. 2021 - Grimer

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 20. 04. 2021 - Grimer

Ani během týdne udržitelnosti nebude chybět Pokémon Spotlight Hour!

Titulní obrázek článku

Úterý 20. dubna 2021 bude opravdu nabité, protože nás nejdřív čeká začátek eventu Sustainability Week a odpoledne od 18:00 do 19:00 ještě Pokémon Spotlight Hour, která se vzhledem k tématu eventu zaměří na Grimer. Bonus je 2x Stardust za chytání.

Grimer je jedový Pokémon z 1. generace s jedním vývojem jménem Muk. Skládá se ze splašek, ze kterých také působením rentgenového záření vznikl. Obvykle se vyskytuje v blízkosti továren nebo v znečišťěných oblastech, kde se živí znečištěnou vodou a dalším odpadem. Jeho tělo je plné bakterií, které se do něj dostávají z nečistot kolem, a jsou pro něj velmi důležité. Pokud by množství těchto bakterií příliš kleslo Grimer zemře. Při pohybu za sebou nechává kousky svého těla, ze kterých může vzniknout nový Grimer.

Grimer je doslova živoucí hrouda splašek, ale je možné , že alespoň z části byl inspirován také japonskou mytologií. Kokrétně stvořením Dorotabō, což je jeden z mnoha mytických zlých duchů (možná znáte název yōkai). Jde o tříprstého bahnivého ducha vylézajícího z kalného bahna rýžových polí. Jméno Grimer je odvozeno od anglického slova grime (špína).

Shrnutí

Bonus: 2x Stardust za chytání
Pokémon: Grimer
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#088 - Grimer

shiny

#088 - Grimer

#089 - Muk

shiny

#089 - Muk

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 19.4.2021 19:32 | 
Přečteno: 1429x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.