×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 22. 02. 2022 - Voltorb

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 22. 02. 2022 - Voltorb

Pořád ještě nemáte Voltorbů dost? Tak to dostanete ještě jednu šanci si jich pár pochytat!

Titulní obrázek článku

Poslední dobou nás hodně eventy provázel Voltorb. Někdy byl ve své variantě z regionu Kanto, jindy zase v té z Hisui. Nyní dostaneme ještě jednou možnost pochytat několik Voltorbů z regionu Kanto v úterý 22. února 2022 od 18:00 do 19:00 během Pokémon Spotlight Hour. Bonus je 2x Candy za chytání.

Voltorb je elektrický Pokémon z 1. generace s jedním vývojem jménem Electrode. Ve hře Legends: Arceus získal tento Pokémon hisuiskou formu, která připomíná staré dřevěné Pokébaly. O Koffingovi jsme říkali, že je nebezpečný, protože jeho vnitřní plyny mohou explodovat. Proto Voltorbovi je to ale nic. Tento Pokémon totiž může explodovat i při drobném otřesu nebo doteku. A to je dost problém u Pokémona, který se pohybuje tak, že se kutálí. Nejčastěji se nachází poblíž elektráren.

Inspirace Pokébalem je zřejmá, ale není to jen tak. V japonském folklóru existují tsukumogami, nástroje posedlé duchy nebo bohy. Takto posedlý předmět údajně v den svých 100. narozenin ožije a začne si uvědomovat svou existenci. Tomu nahrává i to, že Voltorbovo číslo v Pokédexu je právě 100. Jeho výbušné tendence a elektrický typ by zase mohly být odkazem na kulový blesk. Jméno Voltorb pochází ze slov volt (jednotka elektrického napětí) a anglického orb (koule).

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za chytání
Doporučené Mega evoluce pro bonusové Candy za chytání: Ampharos, Manectric
Pokémon: Voltorb
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#100 - Voltorb

shiny

#100 - Voltorb

#101 - Electrode

shiny

#101 - Electrode

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 21.2.2022 21:36 | 
Přečteno: 2028x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Otázka odpovědět
avatar
Proč je napsané v článku:Doporučené Mega evoluce pro bonusové Candy za chytání Ampharos, Manectric?? Znamená to že když chytím ampharose, nebo manectrica, dostanu více mega Candy???A nebo když bych vyvinul ampharose nebo manectrica bude to stát méně mega Candy?? Práce tenhle týden jsem hodně raidoval mega ampharose, tak ať vím jestli ta evoluce na mega nebude výhodnější..
icon odpověděl(a)
koca2000
Když máte aktivní Mega evoluci, dostáváte bonusová Candy za chytání Pokémonů (podobně jako s Pinap Berry), kteří s ní sdílejí svůj typ. Takže když je Voltorb elektrický Pokémon, můžete získat bonusové Candy za chytání, když budete mít aktivní Mega evoluci Ampharose nebo Manectrica, kteří jsou také elektrického typu.