×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 22. 03. 2022 - Sudowoodo

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 22. 03. 2022 - SudowoodoPo týdnu je tu opět úterní Pokémon Spotlight Hour!

Titulní obrázek článku

Začíná sice další alolský event, ale v Pokémon Spotlight Hour se v úterý 22. března 2022 od 18:00 do 19:00 vydáme do jednoho ze starších regionů a pochytáme si pár Sudowoodo. Bonus je 2x XP za chytání.

Sudowoodo je kamenný Pokémon z 2. generace, který má nižší vývojové stádium jménem Bonsly. I když se to příliš nezdá, Sudowoodo opravdu není travním Pokémonem. Podoba stromu Sudowoodo umožňuje skrýt se před nebezpečím mezi dalšími stromy. Ale protože je to kamenný Pokémon, nemá rád vodu a při dešti se rychle utíká někam schovat. V zimě a v létě je Sudowoodo velice snadné mezi stromy najít, protože jeho ruce zůstávají zelené po celý rok. I když Sudowoodo jako strom vypadá, na dotyk jeho tělo připomíná kámen, ne kůru stromu.

Sudowoodo je inspirovaný kombinací malého stromu a zkamenělého dřeva. Vzhledem k tomu, že ve zkamenělém dřevě, jsou všechny organické látky nahrazené minerály, jde pouze o kamenný typ. Jeho jméno je kombinací anglických slov pseudo (falešný) a wood (dřevo).

Shrnutí

Bonus: 2x XP za chytání
Mega evoluce s bonusovým Candy za chytání: Aerodactyl
Pokémon: Sudowoodo
Shiny: Ano
Má vývoj: Ne

#438 - Bonsly

shiny

#438 - Bonsly

#185 - Sudowoodo

shiny

#185 - Sudowoodo

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 22.3.2022 10:57 | 
Přečteno: 1096x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.