×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 23. 03. 2021 - Surskit

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 23. 03. 2021 - SurskitÚterý je za rohem a s ním i Pokémon Spotlight Hour a vaše dávka zajímavostí!

Tak jako každé úterý i 23. března od 18:00 do 19:00 nás čeká Pokémon Spotlight Hour, která se tentokrát zaměří na Surskita. Bonus je 2x XP za chytání.

Surskit je hmyzí a vodní Pokémon ze 3. generace a jeho vývojem je Masquerain. Ze špiček jeho nohou vypouští kapalinu, která mu umožňuje stát a také bruslit na vodě. Živí se hlavně planktonem a dalšími vodními mikroorganismy. Právě k tomu je mu možnost bruslit po hladině jezer a rybníků dost užitečná. Když se cítí ohrožený vypouští ze špičky hlavy sladký sirup, který některým Pokémonům velice chutná.

Surskit je inspirován bruslařkou obecnou (ploštice, která chodí po vodě) a jeho tvar curlingovým kamenem. Jméno Surskit je nejspíše kombinací anglických slov surface (povrch) a skitter (spěchat nebo se pohybovat trhaně).

Shrnutí

Bonus: 2x XP za chytání
Pokémon: Surskit
Shiny: Ne
Má vývoj: Ano

#283 - Surskit

#284 - Masquerain

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 22.3.2021 18:17 | 
Přečteno: 1059x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.