×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 24. 01. 2023 - Tynamo

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 24. 01. 2023 - Tynamo

Jeden z nejmenších Pokémonů připlová do Pokémon Spotlight Hour!

Titulní obrázek článku

Během Pokémon Spotlight Hour nám v úterý 24. ledna 2023 od 18:00 do 19:00 jinak žádný event neprobíhá, ale i tak se výběr Pokémona tématicky hodí k eventu, který začne později tento týden. Jde totiž o Tynamo. Bonus je 2x Candy za chytání.

Tynamo je elektrický Pokémon z 5. generace (Unova) s vývoji Eelektrik a Eelektross. Tynamo určitě není nejmenší Pokémon (i když je k tomu s přibližně 20 cm docela blízko), ale je dost malý na to, aby byl sám poměrně bezbraný. Tynamo je schopen vypustit elektrický výboj, ale je tak slabý, že by vás to sotva zabrnělo. Proto se Tynamo pohybuje vždy ve skupinách. Když se skupina seřadí do jedné řady dokáže vypustit výboj o síle blesku.

Tynamo je nejspíše inspirovaný mihulí, které se podobá tvarem těla a dá se říct, že i svými výraznými ústy. Vzhled jeho i jeho vývojů navrhl Yusuke Ohmura, který navrhoval také Oshawottovu linii a legendární Pokémony z 8. generace. Jméno Tynamo je nejspíše kombinací anglických slov tiny (malý) a dynamo (zařízení na výrobu stejnosměrného proudu). Jeho anglické jméno je Shibishirasu.

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za chytání
Mega evoluce s bonusem za chytání: Ampharos, Manectric
Pokémon: Tynamo
Shiny: Ne
Má vývoj: Ano

#602 - Tynamo

#603 - Eelektrik

#604 - Eelektross

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 24.1.2023 2:03 | 
Přečteno: 1844x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.