×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 24. 05. 2022 - Seel

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 24. 05. 2022 - SeelÚterní Pokémon Spotlight Hour bude stále pokračovat ve stylu Water Festivalu se Seelem!

Titulní obrázek článku

Water Festival už sice skončil, ale v úterý 24. května 2022 od 18:00 do 19:00 nás i tak čeká Pokémon Spotlight Hour, která si posvítí na Seela. Bonus je 2x Stardust za chytání.

Seel je vodní Pokémon z 1. generace s jedním vývojem jménem Dewgong. Seel obvykle žije v chladných vodách, které mají typicky -10 °C, ale mohou mít až -40 °C. V těchto místech se často objevují i kusy nebo oblasti ledu. Právě kvůli nim má Seel na hlavě malý roh, který je tak tvrdý, že je s ním schopen led rozbít. To je pro něj extrémně důležité, protože často plave pod ledem a když se potřebuje nadechnout, udělá si do ledu díru. I přes to, že má Seel rád chladnou vodu a objevuje se někdy i v alolských mořích.

Seel je inspirovaný tuleněm, kterému se nejen velice podobá, ale také se podobně jmenuje. Jméno Seel totiž vychází z anglického slova seal, které označuje skupinu zvířat, do které patří právě tuleň nebo lachtan.

Shrnutí

Bonus: 2x Stardust za chytání
Mega evoluce s bonusem za chytání: Blastoise, Gyarados
Pokémon: Seel
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#086 - Seel

shiny

#086 - Seel

#087 - Dewgong

shiny

#087 - Dewgong

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 23.5.2022 23:58 | 
Přečteno: 1409x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.