×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 24. 08. 2021 - Skwovet

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 24. 08. 2021 - Skwovet

Pokémon Spotlight Hour se tentokrát podívá do regionu Galar a naše zajímavosti také!

Titulní obrázek článku

Začal Ultra Unlock 3, který do hry přinesl několik Pokémonů z regionu Galar a právě na ně se v úterý 24. srpna 2021 od 18:00 do 19:00 zaměří i Pokémon Spotlight Hour. Konkrétně jde o Skwoveta a bonus je 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi.

Skwovet je Pokémon normálního typu z 8. generace s jedním vývojem jménem Greedent. Přestože je Skwovet výrazně menší než Snorlax, jedno mají společné. Oba jsou to velcí jedlíci. Skwovet se doslova neustále cpe bobulemi a plní si jimi tváře. Když už má plné břicho i tváře, schovává si bobule dočasně do srsti na ocasu. Aby měl jistotu, že nikdy nebude o hladu, vytváří si skrýše, kam si bobule ukládá, což jsme mohli vidět i v Pokémon Journeys. Kdyby se náhodou někdy stalo, že by měl tváře prázdné, byl by z toho dost nesvůj.

Skwovet je inspirován veverkou popelavou, která je ve Velké Bridánii hodně rozšířená. Jméno Skwovet vzniklo složením anglických slov squirrel (veverka) a covet (toužit), což odkazuje na jeho neustálou touhu po dalších bobulích.

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi
Pokémon: Skwovet
Shiny: Ne
Má vývoj: Ano

#819 - Skwovet

#820 - Greedent

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 23.8.2021 19:20 | 
Přečteno: 2262x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.