×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 25. 01. 2022 - Minun

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 25. 01. 2022 - MinunKdo jiný by měl být po Pluslovi v Pokémon Spotlight Hour než Minun!

Titulní obrázek článku

Plusle a Minun jsou zkrátka patří k sobě a tak není žádné překvapení, že po Plusle Spotlight Hour minulý týden nás v úterý 25. ledna 2022 od 18:00 do 19:00 čeká Pokémon Spotlight Hour s Minunem. Bonus je 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi.

Minun je elektrický Pokémon z 3. generace, který nemá žádný vývoj. Minun je v mnoha ohledech podobný Pluslovi a navzájem se také doplňují. Také rád fandí svým kolegům a z jisker si vytváří pompony. Kombinovaný výboj obou Pokémonů najednou dokáže zlepšit funkci krevního oběhu a uvolňuje svaly. Při dešti se Minun schovává pod střechy domů, protože voda mu nedělá dobře.

Minun je stejně jako Plusle inspirovaný fandící myší nebo králíkem, ale tentokrát se záporným elektrickým nábojem. Jeho jméno je odvozené ze slova minus, které odkazuje na záporný náboj.

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi
Doporučené Mega evoluce pro bonusové Candy za chytání: Ampharos, Manectric
Pokémon: Minun
Shiny: Ano
Má vývoj: Ne

#312 - Minun

shiny

#312 - Minun

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 24.1.2022 23:17 | 
Přečteno: 1215x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.