×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 25. 05. 2021 - Marill

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 25. 05. 2021 - MarillI toto úterý nás čeká Pokémon Spotlight Hour!

Titulní obrázek článku

Ani v úterý 25. května 2021 od 18:00 do 19:00 nebude chybět Pokémon Spotlight Hour, která tentokrát asi pro většinu hráčů nebude příliš zajímavá. Zaměří se totiž na Marill, který byl nedávno v Limited Research. Bonus je 2x Stardust za chytání a díky splnění Global Challenge v Luminous Legends Y také 3x XP za chytání.

Marill je vodní a vílí Pokémon z 2. generace, který má vývoj jménem Azumarill a předchází mu baby vývoj jménem Azurill. Až do 6. generace to byl jen vodní typ. Je skvěle připravený pro pobyt v okolí vody, protože jeho srst odpuzuje vodu a konec jeho ocasu obsahuje olej a díky tomu ho je schopen udržet u hladiny, zatímco zbytkem těla je potopený a živí se rostlinami pod vodou. Když se dostane do prudkého proudu, využívá svůj ocas, pomocí kterého se omotá kolem stromu na břehu.

Marill se zdá být kombinací myši a plážového míče. Odpovídá tomu také jeho jméno, které je kombinací japonských slov mari (míč) a nill (říčka).

Shrnutí

Bonus: 2x Stardust za chytání (a 3x XP za chytání z Luminous Legends Y)
Pokémon: Marill
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#183 - Marill

shiny

#183 - Marill

#184 - Azumarill

shiny

#184 - Azumarill

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 24.5.2021 12:50 | 
Přečteno: 993x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.