×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 25. 07. 2023 - Yungoos

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 25. 07. 2023 - YungoosChraňte si své jídlo, přichází Yungoos!

Titulní obrázek článku

Po více než měsíci se v úterý 25. července 2023 od 18:00 do 19:00 Pokémon Spotlight Hour opět vydá za Pokémonem do regionu Alola a my si tak budeme moct rozšířit sbírku Yungoosů. Bonus je 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi.

Yungoos je normální Pokémon ze 7. generace (Alola), který má jeden vývoj jménem Gumshoos. Sice říkáme, že Yungoos je z regionu Alola, ale pravdou je, že tam jsme ho my hráči měli poprvé možnost vidět. Ve skutečnosti byl do Aloly dovezen z nějakého jiného regionu. Drtivou většinu dne stráví Yungoos hledáním jídla. Je v podstatě neustále hladový, za což může také fakt, že prakticky celý jeho trup vyplňuje žaludek. Rozhodně nechcete vidět účet za krmivo pro vašeho Yungoose.

Yungoos je zřejmě inspirovaný promykou zlatou (vzdálený příbuzný surikaty), která byla stejně jako Yungoos dovezena na Hawaii, aby řešila problém s přemnožením krys, což se moc nepovedlo kvůli jejich odlišnosti v biorytmu. Jméno Yungoos je nejspíše kombinací anglických slov young (mladý) a mongoose (promykovití). V Japonské verzi je jméno v podstatě stejné, Yuongoose.

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi
Mega evoluce s bonusem za chytání: Pidgeot, Kangaskhan, Lopunny
Pokémon: Yungoos
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#734 - Yungoos

shiny

#734 - Yungoos

#735 - Gumshoos

shiny

#735 - Gumshoos

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 25.7.2023 2:18 | 
Přečteno: 1439x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.