×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 26. 01. 2021 - Phanpy

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 26. 01. 2021 - PhanpyAni poslední lednové úterý nebude chybět Pokémon Spotlight Hour!

V úterý 26. ledna 2021 od 18:00 do 19:00 proběhne poslední lednová Pokémon Spotlight Hour, při které si budeme moct chytit Phanpyho.

Phanpy je zemní Pokémon z 2. generace inspirovaný malým slůnětem. Také jeho jméno pravděpodobně vzniklo z anglické elephant (slon) a přípony -py na zdůraznění toho, že je malý. Spolu s Teddyursou a jejich vývoji jde o jediné Pokémony, kteří byli exkluzivními Pokémony v jiných hrách v Japonsku a ve zbytku světa. V Japonsku byl Phanpy ve hře Gold, zatímco ve zbytku světa byl ve hře Silver.

I přes to, že je tak malý, je velice silný. Podle jeho zápisů v PokéDexu je schopen na zádech unést dospělého člověka. I jeho chobot je ohromě silný a pokud si nedá Phanpy na svou sílu pozor, může se člověk po přátelském poplácání chobotem slušně proletět.

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za poslání Pokémona profesorovi
Pokémon: Phanpy
Shiny: Ne
Má vývoj: Ano

#231 - Phanpy

#231 - Phanpy

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 25.1.2021 21:37 | 
Přečteno: 1033x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.