×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 26. 03. 2024 - Hoppip

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 26. 03. 2024 - Hoppip

Vítr do úterní Pokémon Spotlight Hour zavál Hoppipa!

Titulní obrázek článku

Na závěr března nám do Pokémon Spotlight Hour v úterý 26. března 2024 od 18:00 do 19:00 dorazí Hoppip. Ten ještě v Pokémon Spotlight Hour nikdy nebyl, ale v roce 2022 se na něj zaměřil Community Day. Bonus je 2x Candy za chytání.

Hoppip je travní a létající Pokémon z 2. generace (Johto) s vývoji Skiploom a Jumpluff. Hoppip je velice lehký Pokémon, který běžně váží jen 0,5 kg. To mu způsobuje docela velké problémy, protože to znamená, že jen trochu silnější vánek ho dokáže odfouknout až do vedlejšího města. Hoppip proto používá své nohy k tomu, aby se přichytil k zemi a odletěl. Velice často se také shromaždují do skupiny tak, aby je vítr neodfoukl a oni si ho tak mohli alespoň trochu užít.

Hoppip je nejspíše inspirovaný cibulkou, ze které vyrůstá nová rostlina. Listy připomínají pampelišku, která ale z cibulky nevyrůstá. Jeho uši připomnínají kočku, což není úplně náhoda. Původní design Hoppipa totiž neměl nohy a vypadal spíše jako hlava a ocas černé kočky. Jméno Hoppipa jeho vývojů vychází z anglického ustáleného spojení „hop, skip, jump” („v cuku letu”). V japonské variantě se jmenuje Hanecco.

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za chytání
Mega evoluce s bonusem za chytání: Venusaur, Charizard Y, Pidgeot, Pinsir, Aerodactyl, Sceptile, Salamence, Groudon, Rayquaza, Abomasnow
Pokémon: Hoppip
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#187 - Hoppip

shiny

#187 - Hoppip

#188 - Skiploom

shiny

#188 - Skiploom

#189 - Jumpluff

shiny

#189 - Jumpluff

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 26.3.2024 2:18 | 
Přečteno: 928x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.