×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 26. 04. 2022 - Cherrim (Sunshine)

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 26. 04. 2022 - Cherrim (Sunshine)Venku možná slunce moc nesvítí, ale Cherrim přesto bude mít během Pokémon Spotlight Hour slunečnou náladu!

Titulní obrázek článku

Počasí venku tomu sice příliš neodpovídá, ale i tak si v úterý 26. dubna 2022 od 18:00 do 19:00 Pokémon Spotlight Hour posvítí na Cherrima v jeho slunečné variantě. Bonus je 2x XP za chytání.

Cherrim je travní Pokémon ze 4. generace, který je druhým a finálním vývojovým stádiem Cherubi. Cherrim má dvě formy, které mění podle toho, jestli je zrovna slunečno. Můžete ho tedy potkat jako sbalené poupě nebo jako rozkvetlý květ. Když je jako poupě, není Cherrim typicky příliš aktivní a je spíše někde schovaný. Jakmile ale ucítí silné sluneční paprsky, rozbalí své okvětní lístky a začne být velice aktivním Pokémonem. Spolu se západem slunce se Cherrim vrací zpátky do podoby poupěte.

Cherrim a obě jeho formy jsou inspirované květy stromů Sakura (třešní), které jsou v Japonsku symbolické. Jméno Cherrim je stejné v japonštině i angličtině a je nejspíš odvozeno od anglického slova cherry.

Shrnutí

Bonus: 2x XP za chytání
Mega evoluce s bonusovým Candy za chytání: Venusaur, Beedrill, Gengar, Abomasnow
Pokémon: Cherrim (Sunshine)
Shiny: Ano
Má vývoj: Ne

#421 - Cherrim (Sunshine)

shiny

#421 - Cherrim (Sunshine)

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 25.4.2022 23:28 | 
Přečteno: 1121x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.