×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 26. 11. 2021 - Rattata

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 26. 11. 2021 - RattataPrvní z neobvyklých Pokémon Spotlight Hour v neobvyklém čase je tady!

Titulní obrázek článku

Hoopa opět dělá neplechy a tak nás čeká série Pokémon Spotlight Hour, které nebudou v úterý a dokonce ani v obvyklý čas. První z nich proběhne v pátek 26. listopadu 2021 od 12:00 do 13:00 a zaměří se na Rattata. Během této Pokémon Spotlight Hour platí bonusy z eventu Mischief Unbound - 2x XP za chytání a 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi.

Rattata je Pokémon normálního typu z 1. generace, který má jeden vývoj jménem Raticate. V 7. generaci dostal Rattata také alolskou variantu. Rattata je poměrně rozšířený Pokémon. Říká se, že když jednoho zahlédnete, je v okolí ještě určitě alespoň dalších 40. Je to dané tím, že Rattata přežije prakticky kdekoliv a pokud je v dosahu jídlo, rychle se množí. Hledání jídla je také kromě hlodání hlavní a celodenní aktivita všech Rattat.

Nikoho asi nepřekvapí, že Rattata je inspirovaná krysou. Jméno Rattata je nejspíše kombinací anglických slov rat (krysa) a attack (útok), čemuž napovídá i to, že její původní jméno v betě Pokémon Red a Blue bylo Rattatak.

Shrnutí

Bonus: 2x XP za chytání a 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi
Pokémon: Rattata
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#019 - Rattata

shiny

#019 - Rattata

#020 - Raticate

shiny

#020 - Raticate

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 25.11.2021 19:14 | 
Přečteno: 1283x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.