×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 27. 07. 2021 - Natu

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 27. 07. 2021 - NatuPokémon Spotlight během eventu zaměřeného na čas? To může být jedině Natu!

Titulní obrázek článku

Nemusíme vidět budoucnost jako Xatu, aby nám bylo jasné, že se během eventu zaměřeného na čas, zaměří Pokémon Spotlight Hour v úterý 27. července 2021 od 18:00 do 19:00 právě na Natu. Bonus je 2x XP za vývoj.

Natu je psychický a létající Pokémon z 2. generace s jedním vývojem jménem Xatu. Spolu s Rookidee jde o nejmenšího Pokémona létajícího typu. Jeho křídla ještě nejsou dostatečně velká na to, aby mohl létat, takže se obvykle živí tím, co najde na zemi, nebo vyskočí na některou z větví stromů. Umí skákat tak dobře, že by byl schopen přeskočit člověka. Je také schopen jíst části kaktusů, aniž by se dotkl jediného jeho ostnu. Narozdíl od svého vývoje nevidí do minulosti ani budoucnosti, ale je schopen vycítit možné nebezpečí.

Natu se zdá být inspirovaný některým typem papouška a jeho barvy jsou uzpůsobené tak, aby se podobal svému vývoji. Podle Jeffa Kallese, který se podílel na tvorbě jmen pro Pokémony z druhé generace, je jméno Natu zkrácená varianta anglického slova nature (příroda).

Shrnutí

Bonus: 2x XP za vývoj
Pokémon: Natu
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#177 - Natu

shiny

#177 - Natu

#178 - Xatu

shiny

#178 - Xatu

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 26.7.2021 19:31 | 
Přečteno: 2038x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.