×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 27. 11. 2021 - Sableye

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 27. 11. 2021 - Sableye

Také v sobotu proběhne v neobvyklém čase Pokémon Spotlight Hour!

Titulní obrázek článku

Série neobvyklých Pokémon Spotlight Hour způsobených Hoopovým řáděním pokračuje v sobotu 27. listopadu 2021 od 12:00 do 13:00, kdy nás čeká Pokémon Spotlight Hour zaměřená na Sableye. Během této Pokémon Spotlight Hour platí bonusy z eventu Mischief Unbound - 2x XP za chytání a 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi.

Sableye je temný a duchový Pokémon z 3. generace, který nemá žádný normální vývoj, ale má Mega evoluci (v Pokémon GO zatím není). Sableye obvykle žije v temných jeskyních, kde se živí kamením a drahokamy. Právě díky této stravě se postupem času jeho oči změnily na drahokamy. Stejným způsobem vznikly také zbylé drahokamy na jeho těle.

Sableye je nejspíše inspirovaný údajným setkáním s UFO z Kentucky v roce 1955. Sableye totiž dost přesně odpovídá popisu stvoření, která byla tenkrát údajně spatřena. Drahokamy na Sableyeově těle by mohly odkazovat na názvy her z 3. generace - Ruby, Sapphire a Emerald. Jméno Sableye je zřejmě kombinací anglických slov sable (černá barva na erbu, zde spíš ve smyslu temnoty) a eye (oko).

Shrnutí

Bonus: 2x XP za chytání a 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi
Pokémon: Sableye
Shiny: Ano
Má vývoj: Ne

#302 - Sableye

shiny

#302 - Sableye

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 26.11.2021 13:14 | 
Přečteno: 1539x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.