×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 29. 03. 2022 - Paras

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 29. 03. 2022 - Paras

Úterní Pokémon Spotlight Hour je tady a s ní i naše zajímavosti o Parasovi!

Titulní obrázek článku

Poslední týden jsme strávili v džungli na jednom z ostrovů regionu Alola a měli jsme tak možnost chytat různé travní a hmyzí Pokémony. Jinak tomu nebude ani poslední den tohoto eventu, protože v úterý 29. března 2022 od 18:00 do 19:00 se Pokémon Spotlight Hour zaměří na Parase. Bonus je 2x Candy za chytání.

Paras je hmyzí a travní Pokémon z 1. generace s jedním vývojem jménem Parasect. Parasovi na zádech rostou vzácné parazitické houby zvané tochukaso, které se využívají v medicíně. Tyto houby nejen využívají Parase jako zdroj živin, ale také částečné ovládají jeho chování. Právě proto se Paras často prohrabává ke kořenům stromů a vysává je. V regionu Alola se však tochukaso na Parasových zádech příliš nedaří kvůli nedostatku vlhkosti a živin.

Paras je zřejmě inspirovaný nymfou cikády, které se vzhledem výrazně podobá. Původně se měl tento Pokémon v angličtině jmenovat Parasyte, ale ještě před vydáním her Pokémon Red & Blue byl přejmenován na Parase. Jméno Paras je nejspíše zkratka anglického slova parasite (parazit), což je odkaz na parazitické houby na jeho zádech.

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za chytání
Mega evoluce s bonusovým Candy za chytání: Beedrill
Pokémon: Paras
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#046 - Paras

shiny

#046 - Paras

#047 - Parasect

shiny

#047 - Parasect

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 28.3.2022 23:56 | 
Přečteno: 1826x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.