×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 30. 03. 2021 - Slugma

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 30. 03. 2021 - Slugma

V poslední březnové Pokémon Spotlight Hour nás čeká Pokémon, který je doslova žhavý!

Také poslední březnové úterý 30. března nás od 18:00 do 19:00 čeká Pokémon Spotlight Hour, během které si tentokrát budeme moct zachytat Slugmu. Bonus je 2x Candy za chytání.

Slugma je ohnivý Pokémon z 2. generace a má vývoj jménem Magcargo. Celé jeho tělo je tvořené žhavým magmatem a to včetně jeho cévní soustavy. Protože magma na vzduchu chladne a tuhne, hrozí i Slugmovi, že by mohl zchladnout a ztvrdnout. Aby se to nestalo, Slugma nikdy nesmí a zůstává neustále v pohybu. Proto se také Slugma obvykle objevuje v okolí sopek a na teplých místech. Ve skupinách se často tisknou k sobě, aby zachovali svou teplotu.

Slugma je inspirován plži, ale narozdíl od plžů, na které můžeme v přírodě narazit, je tvořen magmatem (asi by bylo lepší říkat lávou, ale vzhledem k tomu, že v PokéDexu vždy tvrdí, že to je magma, tak to tak nechám). Jeho jméno je kombinací anglických slov slug (plž) a magma (no,... prostě magma)

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za chytání
Pokémon: Slugma
Shiny: Ne
Má vývoj: Ano

#218 - Slugma

#219 - Magcargo

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 29.3.2021 18:03 | 
Přečteno: 1274x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.