×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 31. 01. 2023 - Blitzle

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 31. 01. 2023 - BlitzleDo úterní Pokémon Spotlight Hour dorazil Blitzle a zajímavosti o něm!

Titulní obrázek článku

Probíhá event zaměřený na elektrické Pokémony a tak nás v úterý 31. ledna 2023 od 18:00 do 19:00 v Pokémon Spotlight Hour čeká Blitzle. Bonus je 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi.

Blitzle je elektrický Pokémon z 5. generace (Unova) s jedním vývojem jménem Zebstrika. Pro Blitzle je velice důležitá jeho hříva ve tvaru blesku. Má totiž hned několik využití. Během bouřky funguje jako hromosvod a Blitzle si tak může doplnit svou zásobu elektřiny. Druhé využítí je pro komunikaci. Jeho hříva se totiž rozsvítí, když vypouštění elektrických výbojů. Blitzle toho využívá a pomocí blikání své hřívy komunikuje s ostatními.

Blitzle je inspirovaný zebrou. Jeho jméno je nejspíše kombinací německého Blitz (blesk) a anglického little (malý). Jeho německé jméno je ale překvapivě Elezeba. V japoské verzi se jmenuje Shimama.

Shrnutí

Bonus: 2x Candy za posílání Pokémonů profesorovi
Mega evoluce s bonusem za chytání: Ampharos, Manectric
Pokémon: Blitzle
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#522 - Blitzle

shiny

#522 - Blitzle

#523 - Zebstrika

shiny

#523 - Zebstrika

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 30.1.2023 22:19 | 
Přečteno: 1174x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.