×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 07. 09. 2021 - Spoink

Pokémon GO - Pokémon Spotlight Hour 07. 09. 2021 - Spoink

První zářijová Pokémon Spotlight Hour je tady!

Titulní obrázek článku

Září je plné eventů, které se zaměřují na Hoopa a Pokémony stejného typu, takže nás v úterý 7. září 2021 od 18:00 do 19:00 čeká v Pokémon Spotlight Hour Spoink a bonus je 2x Stardust za chytání. Pokud si teď říkáte, jestli už Spoink náhodou v Pokémon Spotlight Hour nebyl, tak máte pravdu, byl tam. Tenkrát jsme si o něm ale nenapsali žádné zajímavosti, tak si to teď vynahradíme!

Spoink je psychický Pokémon ze 3. generace s jedním vývojem jménem Grumpig. Neustále na hlavě nosí jednu z Clamperlových perel, která zvyšuje jeho psychické síly. Čím větší je jeho perla, tím větší jsou jeho psychické schopnosti. Právě proto neustále hledá novou větší perlu. Spoink neustále skáče, což je pro něj životně důležité. Nárazy způsobené skákáním totiž nutí jeho srdce pumpovat. Kvůli tomu nesmí přestat skákat dokonce ani ve spánku.

Spoink je inspirovaný prasetem, kokrétně jeho rypák a ocásek. Je zde ale dost možná ještě jeden zdroj inspirace, Bible. V Evangeliu podle Matouše se totiž píše: „...neházejte perly před prasata...” A byla by to až moc velká náhoda, že tady máme prase s perlou. Jméno Spoink je kombinací anglických slov spring (pružina) a oink (chrocht - zvuk prasete).

Shrnutí

Bonus: 2x Stardust za chytání
Pokémon: Spoink
Shiny: Ano
Má vývoj: Ano

#325 - Spoink

shiny

#325 - Spoink

#326 - Grumpig

shiny

#326 - Grumpig

Co je Pokémon Spotlight Hour?

Pokémon Spotlight Hour je event, který probíhá každé úterý od 18:00 do 19:00, a během něj se podobně jako při Community Day objevuje častěji jeden vybraný Pokémon. K tomu je navíc ještě aktivní vybraný bonus (např. 2x XP za chytání).


Vydáno: 6.9.2021 20:47 | 
Přečteno: 1916x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Spotlight Hour:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.