×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Pokémoni během dubnového Community Day 2022 budou v Centru Černý Most!

Pokémon GO - Pokémoni během dubnového Community Day 2022 budou v Centru Černý Most!

Po dlouhé době bude alespoň na jeden den Centrum Černý Most v Praze opět patřit Pokémonům!

Titulní obrázek článku

Pokud hrajete delší dobu a v Praze, určitě si pamatujete, jak vypadali Community Day a Raid Hour v Centru Černý Most před tím, než byly odebrány všechny sponzorované PokéStopy. Během dubnového Stufful Community Day v sobotu 23. dubna 2022 od 14:00 do 17:00 budeme mít příležitost si to připomenout.

Niantic se rozhodl, že chce po pandemii znovu povzbudit hráče k tomu, aby chodili ven a setkávali se s ostatními hráči. Jeden ze způsobů, jak toho chce dosáhnout je, že v některých městěch vybral místa, kde budou mít hráči k dispozici bonusové předměty za protáčení PokéStopů nebo dokonce uspořádá setkání se svými zástupci.

Taková místa budou v Česku hned dvě a obě v Praze. Jedním je stejně jako u minulého Community Day Františkánská zahrada, kde budou mít hráči bonusové předměty při protáčení PokéStopů. Tím druhým je právě Centrum Černý Most, kde se chystá o něco větší akce. Na Slovensku Niantic bohužel žádné místo nevybral.

Co nás čeká?

Niantic tohle nikde pro jednotlivé lokace nepíše a ani na webu Centra Černý Most se žádné informace nedozvíme. Můžeme ale odhadovat podle toho, jak v jiných částech světa vypadal březnový Community Day.

Před hlavním vchodem obchodního centra, kde v minulosti ve velkém probíhaly Raid Hour, bude stánek se zástupci Nianticu a různými předměty jako jsou papírové kšiltovky Pikachu a Eevee. Dále by nás mělo čekat dočasné přidání 4 PokéStopů a možnost vyfotit se před plakátem Community Day. Na záběrech z předchozího Community Day je vidět také sloup s nabíječkami.


Vydáno: 18.4.2022 0:46 | 
Přečteno: 4309x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Community Day:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.