×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Poliwag bude hvězdou červencového Community Day!

Pokémon GO - Poliwag bude hvězdou červencového Community Day!Červencový Community Day ovládne Poliwag a jeho vývoje!

Titulní obrázek článku

Červencový Community Day Classic už proběhl a nyní je tu čas oznámení červencového Community Day, který proběhne V neděli 30. července 2023 od 14:00 do 17:00. Ten se zaměří na Poliwaga, který má hned dvě koncová vývojová stádia, Poliwratha a Politoeda. Pro vývoj Politoeda je potřeba King's Rock.

Campfire je už nyní dostupný pro všechny, tak se přidejte do některé z našich komunit, ať se můžete s dalšími hráči domlouvat na společném hraní a třeba se i zúčastnit setkání hráčů během Community Day.

#060 - Poliwag

shiny

#060 - Poliwag

#061 - Poliwhirl

shiny

#061 - Poliwhirl

#062 - Poliwrath

shiny

#062 - Poliwrath

#186 - Politoed

shiny

#186 - Politoed

Bonusy

Herní bonusy

 • Vejce vložená do inkubátoru během eventu vyžadují k vylíhnutí 1/4 vzdálenosti
 • 2x Candy za chytání
 • 2x šance na získání XL Candy při chytání (pro hráče levelu 31+)
 • Incense a Lure moduly vydrží 3 hodiny
 • Během eventu a 5 hodin po něm (do 22:00) bude možné provést jeden Special trade navíc (3 v jeden den) a trade vyžaduje jen 50% Stardustu

Pokémoni

 • Poliwag se bude objevovat častěji
 • Zvýšená šance chytit shiny Poliwaga
 • Při focení se 5x objeví Poliwag
 • Útokem pro Poliwratha bude bojový Fast útok Counter a útokem pro Politoeda bude ledový Charged útok Ice Beam (platí i 5 hodin po skončení eventu, tedy do 22:00)

Herní obchod

 • Za 19,50 Kč si budeme moct zakoupit Special Research Slippery Swirls. Jeho obsah zatím neznáme. Ticket na tento Special Research bude možné koupit i pro přítele.
 • V herním obchodě, z PokéStopů a dárků půjde získat tematické nálepky na dárky
img

Research

 • Pro všechny hráč bude dostupný časově omezený Research, ve kterém budou King's Rock potřebné pro vývoj Poliwhirla na Politoeda.
 • Ve Field Research budou tematické úkoly, za které získáme Poliwaga, King's Rock, Ultra Bally a další předměty

Community Day útok pro Poliwratha

Za vývoj Poliwhirla na Poliwratha během eventu nebo pět hodin po něm získáme pro Poliwratha bojový Fast útok Counter a ten si užijí spíš hráči GO Battle League.

V raidech je Counter Poliwrathův nejsilnější Fast útok, ale problém je, že Poliwrath není schopen konkurovat běžně používaným bojovým Pokémonům.

V PvP je to úplně o něčem jiném. Tady byl už nyní Poliwrath v Ultra League na seznamu silných Pokémonů. Začneme ale v Great League. Tady na tom Poliwrath nebyl moc dobře a to se změní. Při kombinaci útoků Counter fighting, Scald water a Ice Punch ice je totiž schopen porazit kolem poloviny aktuálně nejčastěji používaných Pokémonů. V Ultra League také v průměru dojde při použití těchto útoků ke zlepšení a z Poliwratha by se mohl stát opravdu obávaný Pokémon, ale samozřejmě změna útoků by proti některým Pokémonům znamenala zlepšení a proti jiným zase zhoršení, takže tady hodně záleží na tom, jaký je zbytek vaši party.

Community Day útok pro Politoeda

Za vývoj Poliwhirla na Politoeda pomocí King's Rock během eventu nebo pět hodin po něm získáme pro Politoeda ledový Charged útok Ice Beam a v tomto případě vůbec nemá smysl o raidech mluvit, protože tam tento útok nijak nepomůže.

Politoed na tom v Ultra League není špatně, ale i tak nepatří mezi ty nejčastěji používané Pokémony. Pokud místo útoku Blizzard ice vezmeme právě Ice Beam, dojde k drobnému zlepšení, ale pokud jste nebrali Politoeda doposud, tento útok na tom pravděpodobně nic nezmění.

Raidy po skončení Community Day

Po skončení hlavní části Community Day budou od 17:00 do 22:00 v Gymech 4* raidy, ve kterých bude Poliwhirl. Do těchto raidů nebude možné vstoupit vzdáleně. Po vyhrání takového raidu se bude v okolí 200 metrů od tohoto Gymu po 30 minut objevovat Poliwag. Při jeho chytání bude pořád platit stejně zvýšená šance na získání shiny varianty jako během hlavní části eventu.


Vydáno: 10.7.2023 22:11 | 
Přečteno: 2659x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Community Day:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
avatar
V PVP mám dost silný team a když jsem ho neměl tak jsem používal Polioteda a musím říct že je opravdu silný.. a teď po buffu s Ice Beanem bude ještě silnější. Drive stačilo mít opravdu jen mud shot a wheater ball což byl extrémní spam, ale teď by mohl být používanější ve stylu nastackovani útoku a potom zneškodnit shieldy se spamovacím WB a doporazit pokémona s Ice Beamem, to dříve nešlo protože Blizzard i eartqueake byli útoky na velkou spotřebu energie, ale ICE beam je docela opakem
icon , - odpovědět
pali
ahoj kdyz mam 100%iv poliwaga je lepsi ho vyvinout v poliwratha nebo politoed?
icon odpověděl(a)
avatar
Ahoj, 4* se do PVP nehodi, a v raidech je take slaby, takze je to jedno, rozhodne to nestoji za dust do nej davat.
Do PVP by to chtelo neco jako 0/14/14 a podobne.