×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Potřebujete regionální Pokémony z regionu Kanto? Máte šanci!

Pokémon GO - Potřebujete regionální Pokémony z regionu Kanto? Máte šanci!Niantic umožní dokončit Raid Collection Challenge z Pokémon GO Tour: Kanto!

Při placeném eventu Pokémon GO Tour: Kanto měli hráči s ticketem za úkol splnit celkem 10 Collection Challenge s tím, že mají možnost je dokončit až do neděle 28. února 2021 v 19:59. Problém je ale v tom, že pro dokončení Raid Collection Challenge je zapotřebí chytit všechny 4 regionální Pokémony z regionu Kanto: Farfetch'd, Kangaskhan, Mr. Mime a Tauros. Ti byli v den Pokémon GO Tour: Kanto v raidech, ale s koncem eventu skončil i jejich pobyt v raidech.

#083 - Farfetch'd

#115 - Kangaskhan

#122 - Mr. Mime

#128 - Tauros

Protože je nutné je chytit, spousta hráčů tuto Collection Challenge nemohla dokončit, ale to se teď změnilo, i když jen napůl. Farfetch'd, Kangaskhan, Mr. Mime a Tauros se od teď až do pondělí 1. března 2021 8:00 vrátí do raidů, ale každý jen ve svém regionu, Farfetch'd v Japonsku, Kangaskhan v Austrálii, Mr. Mime v Evropě a Tauros v USA a Kanadě. Takže abyste mohli Collection Challenge dokončit, musíte se domluvit s hráči v dané oblasti a použít Remote Raid Pass podobně, jako tomu bylo u Azelf, Mesprit a Uxie.


Vydáno: 23.2.2021 21:24 | 
Přečteno: 3235x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Raid:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , - odpovědět
Sinraptor
Ahoj kdyby někdo chtěl na raid, tak si může na Facebooku vyhledat ,,Global Raid invites'' a tam kliknete na discord odkaz a zbytek vám vysvětlí v chatu.

Ať máte úspěšné raidy 2
icon , heracross odpovědět
avatar
Není tu dobra duše co by se mnou tredovala heracrosse ? Poslední do rodiny jahto. Prosím :) případně napište
Můj fb profil
https://www.facebook.com/miroslav.novotny2
Přidej si mě a nápisem :)