×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Předsezóna GO Battle League je tady!

Pokémon GO - Předsezóna GO Battle League je tady!

GO Battle League hlásí příchod. Začíná se zkušební předsezónou.
Snížena vzdálenost, kterou musíte nachodit pro získání zápasů.

Aktualizace 1. 2. 2020 21:51 - Pro získání 5 zápasů nyní stačí nachodit 3 km místo 5 km. Také můžete za den získat až 5 sad zápasů místo 3.

Niantic konečně přišel s oficiálním oznámením příchodu GO Battle League. Před začátkem 1. sezóny se však ještě uskuteční zkušební předsezóna, během které by měly být doladěné všechny detaily. Funkce se bude hráčům zpřístupňovat postupně podle levelu.

Kdy to začne?

První část předsezóny začne již dnes (28. ledna) s Great League, v pondělí 10. února ve 22:00 se pak přejde na Ultra League a od pondělí 24. února ve 22:00 se bude bojovat v Master League. Poté se v pondělí 9. března opět vrátí Great League. Zatím ovšem nebylo oznámeno, kdy skončí předsezóna a kdy začne 1. sezóna.

Jak to bude fungovat?

Niantic zatím nebyl úplně sdílný, takže zde bude kombinace oficiálních informací a dataminingu.

Aby jste mohli bojovat v GO Battle League, bude si muset nabít VS Seaker. Jak? Chůzí. Za každé 3 kilometry se vám odemkne 5 online soubojů. Ale pozor! Musíte nejdřív odehrát všech 5 soubojů, než si nachozením dalších 3 km znovu nabít VS Seaker. Niantic provedl změnu a pokud máte nabito, můžete chůzí nabíjet ještě jednou do zásoby. Odemknout si chůzí 5 soubojů můžete až 5x za den. Pokud by se vám stalo, že nabijete VS Seaker jen z části můžete si zbytek dokoupit za PokéCoin. Cena (200 PokéCoin) se s nachozenou vzdáleností snižuje.

Rank a odměny

Vaše výsledky se odrazí na vašem ranku. Těch bude celkem 10. První rank získáte automaticky. Podmínky na získání dalšího ranku jsou podle dataminingu následující:

  • Rank 2 - Dokončete 5 soubojů
  • Rank 3 - Dokončete dalších 5 soubojů (celkem 10)
  • Rank 4 - Dokončete dalších 5 soubojů (celkem 15)
  • Rank 5 - Vyhrajte 5 soubojů
  • Rank 6 - Vyhrajte dalších 7 soubojů
  • Rank 7 - Vyhrajte dalších 10 soubojů
  • Rank 8 - Dosáhněte hodnocení 1 800 nebo vyššího
  • Rank 9 - Dosáhněte hodnocení 2 100 nebo vyššího
  • Rank 10 - Dosáhněte hodnocení 2 700 nebo vyššího

Po každých 5 soubojích získáte odměny. Jejich množství se bude lišit podle toho, kolik z těch 5 soubojů jste vyhráli, a jaký je váš rank. Navíc Premium Raid Pass už od teď nebude jen na raidy, ale i na získání větších odměn. Jak se budou odměny určovat zatím není jasné, ale už teď víme, že se bude jednat především o Stardust. Kromě něj bude možné získat také Rare Candy a při použití Premium Battle Pass (Premium Raid Pass) také TM. Další odměnou bude také možnost získat Pokémona. Mezi seznam dostupných Pokémonů bude patřit také Pikachu Libre. Při postupu také bude moct získat oblečení inspirované tímto Pikachu.


Vydáno: 1.2.2020 21:53 | 
Přečteno: 2299x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se GO Battle League:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.