×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Přicházejí Elite raidy s Hoopa Unbound!

Pokémon GO - Přicházejí Elite raidy s Hoopa Unbound!Jak funguje nový typ raidů?

Titulní obrázek článku

Ti z vás, kdo hráli Pokémon GO ještě před březnem roku 2020, si možná pamatují, že hráli EX raidy, nebo o nich alespoň slyšeli. EX raidy byly speciálním typem raidu, do kterého vám musela přijít pozvánka, která pak platila jen do určitého Gymu v určitý den a čas. Pokud vám nepřišli spoluhráči, měli jste smůlu. V čem byli EX raidy zajímavé? Umožňovali získat nové vzácné Pokémony, kteří se do normálních raidů dostali klidně až o rok později. V minulosti šlo třeba o Mewtwo nebo Deoxyse.

Elite raidy

Pandemie EX raidy zrušila a nyní přichází jejich náhrada, kterou jsou Elite raidy. Ty přináší hned několik zásadních změn.

Na rozdíl od EX raidů nevyžaduje účast v Elite raidech pozvánku a může se jich tak zúčastnit každý, kdo bude zrovna poblíž. Účastnit se ho bude možné pouze lokálně. Co se nezměnilo je, že Elite raidy nebudou nijak časté a přinejmenším ze začátku budou umožňovat získání vzácných Pokémonů.

img

Elite Raidy budou probíhat vždy ve vlnách, o kterých vás budeme informovat. Zda jeden proběhne i u vás se dozvíte pohledem na gym, u kterého by se 24 hodin mělo líhnout speciální vejce. Podle toho, kdy se vejce objeví, bude Elite raid začínat v 11:00, 14:00, nebo 17:00 a bude k dispozici 30 minut.

Shrnutí Elite raidů

  • Nejspíše náhrada EX raidů
  • Vejce se líhne 24 hodin a raid je k dispozici 30 minut
  • Je možné se zúčastnit pouze lokálně
  • Nebudou se objevovat pořád, ale jen ve vlnách jako event

První vlna Elite raidů s Hoopa Unbound

První vlna Elira raidů nás čeká už v neděli 16. října 2022 v 11:00, 14:00 a 17:00, během které budeme mít možnost chytit Unbound formu Hoopa. Toho jsme zatím mohli získat jen pomocí změny formy z Hoopa Confined, kterého jsme získali v Special Research během období neplech.

#720 - Hoopa (Unbound)


Vydáno: 15.10.2022 0:51 | 
Přečteno: 4775x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Raid:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , TraineRaziel odpovědět
avatar
Jsem sólo hráč, nějaká banda lidí zítra v Praze, která by ocenila jednoho navíc?
icon , - odpovědět
winer
Kolik hráčů je potřeba na vyhrání raidu???
icon odpověděl(a)
koca2000
Pokud nebude raid nějak výrazně obtížnější, než se očekává, mělo by být možné ho s ideálními countery porazit ve dvou hráčích.
icon odpověděl(a)
pds
no CP 66 000 nepojde len tak poraziť !
icon odpověděl(a)
koca2000
No, mohu říct, že Hoopa dostal od Nianticu slušný boost a dal zabrat 3
icon , - odpovědět
Raptor
To by je fakt zabilo, kdyby do těch raidů umožnili vzdálený přístup? Ne každý hraje ve skupině a má chuť se združovat. Přijde mi, že se zase vracejí ke kopání do sólových hráčů. Napřed zrušili remote pas zdarma, pak je zdražili v obchodě, a teď tohle.
icon odpověděl(a)
pali
Naprosto souhlasim je to uplny nesmysl..Snad to casem zmeni
icon odpověděl(a)
koca2000
Já osobně bych byl také pro možnost vzdáleného přístupu, ale na druhou stranu je nutné si uvědomit, jaká je podstata hry Pokémon GO. Jde o hru, která vznikla s cílem naučit lidi více chodit zábavnou formou pomocí Pokémonů. Nianticu do toho trochu hodila vidle pandemie, kdy zkrátka nemohli propagovat chůzi a sdružování se. Teď se logicky snaží vrátit k původnímu cíli, ale hráči už si samozřejmě zvykli na pohodlnější způsob hraní a vracet se nechtějí 3 Ve výsledku tak dochází k takovému kompromisu, kdy Niantic připravuje nové a nové mechaniky motivující k chůzi, ale přidává k nim nové odměny a čas od času udělá nějaký ústupek (zvýšení dosahu PokéStopů).