☰☰
×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Proběhne event oslavující vydání Detective Pikachu Returns!

Pokémon GO - Proběhne event oslavující vydání Detective Pikachu Returns!

Jak v Pokémon GO oslavíme příchod hry Detective Pikachu Returns?

Titulní obrázek článku
Přidat mezi oblíbené zdroje na Google

Ve světě Pokémonů se 6. října 2023 chystá vydání nové hry na Nintendo Switch s názvem Detective Pikachu Returns, která je pokračováním předchozí hry na Nintendo 3DS. Stejně jako při vydání i jiných her na Nintendo Switch nás v Pokémon GO opět čeká doprovodný event, který se od čtvrtka 5. října 2023 v 10:00 do pondělí 9. října 2023 v 20:00 zaměří na Pokémony, které budeme mít možnost najít ve hře Detective Pikachu Returns.

Bonusy

  • Při focení se jednou za den objeví Pikachu s kloboukem detektiva
  • 2x XP za protáčení PokéStopů

Pokémoni

Nová kostýmová forma

Pikachu s klouboukem detektiva se do Pokémon GO dostal už s příchodem filmu Detective Pikachu. Nyní se k němu přidává také Slowpoke s kloboukem, který může být i v shiny variantě, ale na rozdíl od Pikachu ho nelze vyvinout.

#079 - Slowpoke

shiny

#079 - Slowpoke

V přírodě

Po celou dobu eventu se budou v přírodě častěji objevovat tito Pokémoni:

Pikachu s kloboukem detektiva, Growlithe, Slowpoke s kloboukem, Alolan Exeggutor, Magikarp, Xatu, Bellossom, Lotad, Chimecho, Bronzor, Ducklett, Cutiefly, Falinks.

#025 - Pikachu

#058 - Growlithe

#079 - Slowpoke

#103 - Alola Exeggutor

#129 - Magikarp

#178 - Xatu

#182 - Bellossom

#270 - Lotad

#358 - Chimecho

#436 - Bronzor

#580 - Ducklett

#742 - Cutiefly

#870 - Falinks

Z úkolů ve Field Research

Z tematických úkolů ve Field Research budeme získávat tyto Pokémony:

Sudowoodo, Snivy, Rowlet

#185 - Sudowoodo

#495 - Snivy

#722 - Rowlet

Další části eventu

  • Bude k dispozici tematická Collection Challenge.
  • Zdarma budeme moct plnit časově omezený Research.
  • V herním obchodě bude k dispozici nová detektivní póza pro avatara.
img

Vydáno: 1.10.2023 17:39 | 
Přečteno: 3689x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Naše další články:

Pokémon GO - Halloween 2026 - 1. část

Pokémon GO - Halloween 2026 - 1. část

Každoroční halloweenský event opět přichází na konci října.

Pokémon GO - Dynamax Uxie, Mesprit a Azelf Max Battle Day 2026

Pokémon GO - Dynamax Uxie, Mesprit a Azelf Max Battle Day 2026

Trio jezerních strážců se poprvé představí se schopností Dynamaxu.

Pokémon GO - Meteorické roje doprovodí Minior

Pokémon GO - Meteorické roje doprovodí Minior

V Pokémon GO nás čekají na noční obloze meteorické roje.

Pokémon TCG Pocket - Co nabízí nové rozšíření Deluxe Pack: Mega?

Pokémon TCG Pocket - Co nabízí nové rozšíření Deluxe Pack: Mega?

Je nové rozšíření opravdu Mega?

Pokémon GO - Sandile Hatch Day 2026

Pokémon GO - Sandile Hatch Day 2026

Připravte si inkubátory na další Hatch Day.

Pokémon GO - Eventový GO Pass k Fall Marathon 2026

Pokémon GO - Eventový GO Pass k Fall Marathon 2026

Zároveň s Fall Marathonem běží i eventový GO Pass.

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.