×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Proč event s hisuiským Voltorbem přišel bez oznámení?

Pokémon GO - Proč event s hisuiským Voltorbem přišel bez oznámení?

O eventu s hisuiským Voltorbem se vůbec nevědělo a my už víme proč!

Titulní obrázek článku

V neděli 30. ledna proběhl event, při kterém do Pokémon GO přišel hisuiský Voltorb a objevoval se naprosto všude. Co je na tomto eventu zvláštní je, že jsme o něm vůbec nevěděli, dokud nezačal v jiných časových zónách. U většiny eventů se o to, že proběhnou dozvíme při oznamování eventů, odměn a raidů na další měsíc nebo je k nim dokonce s předstihem vydáno oznámení podrobností. To ale není případ tohoto hisuiského eventu na oslavu vydání Pokémon Legends: Arceus.

Není to poprvé

Ano, toto rozhodně není první event nebo akce, kterou Niantic spustil bez předchozího oznámení. Nejčastěji se to děje v případě Rakeťáků. Právě jejich příchod i příchod jejich balónů nebyl oznámen, ale v případě balónů jsme alespoň dostali nápovědu. Nutno říct, že na neoznámenéé eventy je i datamining krátký. Z něho jsme sice vědělí, že se hisuiský Voltorb blíží do hry a že bude nový Special Research, ale nic nám to neřeklo o tom, kdy a jak dlouho event bude probíhat.

Proč tedy nebyl oznámen

Už jsme zmiňovali, že neoznámené eventy jsou často ty s Rakeťáky. Ani tady tomu není jinak. Niantic po skončení eventu totiž zveřejnil pokračování příběhu období dědictví a podle všeho to byli právě Rakeťáci, kdo příchod hisuiského Voltorba způsobil.

img

Rakeťácká invaze během Power Plant eventu nás totiž měla jen odlákat od tajemných dveří, které se v rámci období dědictví snažíme otevřít. Když se k nim ale lídři našich týmů spolu s profesorem Willowem vrátili, byly otevřené.

img

Zatímco jsme se snažili zabránit invazi, Rakeťáci pomocí svých elektrických Pokémonů otevřeli dveře a ukradli to, co bylo uvnitř.

img

To všechno ale přináší jen více otázek než odpovědí. V roku otevřené komnaty totiž profesor Willow našel dávnou variantu Voltorba připomínající Poké Ball z doby, kdy se ještě regionu Sinnoh říkalo region Hisui. Kde se tu ale vzali? Přivedli je sem Rakeťáci nebo jde o cestování v čase?


Vydáno: 2.2.2022 11:16 | 
Přečteno: 2303x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

icon , Shiny odpovědět
avatar
Ahooj chci se zeptat dá se ve hře chytit shiny? Někdo mi posílal obrázek ze jakoby chytil shiny ale podle mě je to fake dekuju za info
icon odpověděl(a)
koca2000
Ahoj, hisuiského Voltorba zatím není možné chytit v shiny variantě.
icon odpověděl(a)
avatar
Díky já si to myslel ale jen tak pro jistotu ????????
icon , Sus odpovědět
avatar
Moje most když jsem chytl říkala wtf did i catch