×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Profesor Willow má novou verzi Rocket Radaru

Pokémon GO - Profesor Willow má novou verzi Rocket Radaru

Profesor Willow vylepšil svůj Rocket Radar na Super Rocket Radar.

Niantic v poslední době prostřednictvím profesora Willowa každé dva dny sdílí informace k chystané aktualizaci Rakeťáků a Looming in Shadows Special Research. Nyní je tu se Super Rocket Radarem.

Profesor Willow nám sdělil, že se mu podařilo vytvořit Super Rocket Radar, který dokáže vyhledat nejen útočiště Rakeťáků, ale také jejich velitelství. Tvrdí ale, že jeho výroba je složitá, takže bude muset požádat trenéry z celého světa o dokončení Special Research.

Nyní je zřejmé, že Special Research už je za dveřmi a je dost pravděpodobné, že přijde už v neděli 3. listopadu!

Date: 11/1/19

Subject: [Willow Report] Super Rocket Radar

Armed with the research findings that Trainers are sending in and the contributions from each of the team leaders, I’ve built the next phase of the Rocket Radar prototype. For record’s sake, let’s refer to it as the Super Rocket Radar.

Reports from Trainers trying out the Super Rocket Radar are concerning. Our initial Rocket Radar prototype focused on detecting signals to track Team GO Rocket’s hideouts, but with the advancements in the Super Rocket Radar, the new device can intercept signals allowing us to track not only Team GO Rocket’s hideouts but their headquarters as well.

Since the Super Rocket Radar devices are much more complex to build, I’m going to have to lean on our Trainers across the globe to complete Special Research. Together, we can stop Team GO Rocket.

—Professor Willow

Vydáno: 1.11.2019 19:54 | 
Přečteno: 1313x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Team GO Rocket:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.