×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO, Hry

Pokémon GO - Propojení s Pokémon Home se blíží!

Pokémon GO - Propojení s Pokémon Home se blíží!Dlouho očekávané propojení Pokémon GO a Pokémon Home se blíží! Jak to bude fungovat?

Už od prvního ohlášení Pokémon Home se vědělo, že časem půjde propojit kromě Pokémon Let's Go a Pokémon Sword & Shield také s Pokémon GO. Otázkou zůstávalo, kdy a jak?

Integrace Pokémon GO a Pokémon Home by měla proběhnout do konce roku 2020. A fungovat bude prakticky stejně jako v případě propojení se hrami Let's Go Pikachu a Let's Go Eevee. Z Pokémon GO odešlete Pokémona do Pokémon Home a do Pokémon GO dostanete Meltan Box. Pokémon už z Pokémon Home nepůjde vrátit zpátky do Pokémon GO, ale pokud ho už máte zaregistrovaného ve hře Pokémon Sword nebo Shield nebo jste ho v už alespoň jednou získali, můžete ho do ní přenést. Některé speciální Pokémony z Pokémon GO přenést nepůjde.

img

Co to tedy znamená pro ty, kdo hrají jen Pokémon GO? Už se nemusíte doprošovat o to, aby vám někdo s Nintendem Switch poslal Meltan Box, protože díky tomu, že Pokémon Home funguje i na mobilních telefonech, můžete si ho poslat sami.

Oslava propojení

Poté, co bude propojení konečně implementováno, dostanou jak hráči Pokémon GO, tak i hráči her Pokémon Sword a Shield dárek.

V Pokémon GO bude po omezenou dobu probíhat event, během kterého se mimojiné v Mystery Boxu bude moct objevit shiny Meltan. Další podrobnosti eventu budou oznámeny později.

#808 - Meltan

shiny

#808 - Meltan

#809 - Melmetal

shiny

#809 - Melmetal

Po posláním prvního Pokémona z Pokémon GO do Pokémon Home dostanete v Pokémon Home Mystery Gift obsahující Melmetala schopného Gigantamaxu. Melmetal doposud nebyl schopný Gigantamaxu a ani nadále mu nebude možné dát Max Soup z prvního DLC.

img

Melmetalovým speciálním G-Max útokem ocelového typu bude G-Max Meltdown. Kromě značného poškození útok také zabrání soupeři použít jeden útok víckrát za sebou.


Vydáno: 29.9.2020 16:35 | 
Přečteno: 5273x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon Home:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.