×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Průvodce, Pokémon GO

Pokémon GO - Raidy na dálku jsou tady!

Pokémon GO - Raidy na dálku jsou tady!Konečně do raidu můžeme, i když právě nestojíme u Gymu. Je tu průvodce raidy na dálku!

Říká se, že vše zlé je k něčemu dobré. V případě Pokémon GO to rozhodně platí. Kvůli pandemii Covid-19 Niantic zavedl možnost jít do raidu na dálku a tato funkce ve hře již zůstane. Pojďme se tedy podívat na to, jak to funguje.

Raidy na dálku

Do teď jste museli být v dosahu Gymu, aby jste se mohli účastnit raidu. Nyní můžete vstoupit do všech raidů, které se vám objeví na obrazovce Nearby nebo je uvidíte v Gymech na mapě. Má to ale několik omezení. Musíte mít speciální nový Remote Raid Pass. Bohužel alespoň zatím není možné pozvat přítele do raidu, musí být ve stejné oblasti a vidět na stejný raid jako vy. Další omezení je, že v raidu může být jen 5 trenérů hrajících na dálku (v době pandemie dočasně 10 trenérů). Aby toho nebylo málo, trenéři hrající na dálku dávají nižší poškození (v době pandemie neplatí). Raidy na dálku jsou dostupné pro všechny hráče s levelem 5 a vyšším.

Remote Raid Pass

img

Jedná se o nový typ Raid Passu, který využijete jen na raidy na dálku. Při spuštění této funkce si mohou všichni hráči zakoupit balíček tří Remote Raid Passů za 1 PokéCoin.

img

Další Remote Raid Pass si už ale musíte koupit za výrazně víc PokéCoinů. Za 1 Remote Raid Pass zaplatíte 100 PokéCoinů a za balíček tří Remote Raid Passů dáte 250 PokéCoinů. To jsou však zlevněné ceny v době pandemii, později dojde ke zdražení.

Narozdíl od Premium Battle Pass (Premium Raid Pass), tyto nové Remote Raid Pass můžete mít v baťohu pouze 3 kusy.

Jak se účastnit vzdáleného raidu?

img

Když uvidíte v Gymu na mapě nebo na Nearby obrazovce raid, kterého by jste se chtěli účastnit, kliknete na něj podobně, jako kdyby jste stáli přímo u Gymu. Otevře se vám normální obrazovka s bossem až na to, že tlačítko pro vstup do raidu bude růžové. Klinete na něj, potvrdíte použití Remote Raid Passu a jde se do boje. Od této chvíle už se pro vás ovládání ničím neliší.

img

Nezapomeňte, že u obtížnějších raidů stále potřebujete další hráče, aby vám s poražením bosse pomohli. Kooperovat můžete, jak s hráči na místě, tak i s těmi hrajícími vzdáleně.


Vydáno: 28.4.2020 1:13 | 
Přečteno: 5081x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Raid:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.