×

Novinky

Pokémon GO

Anime Titulky

Poképedie

Web

Kategorie: Novinky, Pokémon GO

Pokémon GO - Roční období, Kalos, levely 41 - 50! Niantic bombarduje novinkami!

Pokémon GO - Roční období, Kalos, levely 41 - 50! Niantic bombarduje novinkami!Niantic nás doslova zasypal novinkami! Co všechno nás čeká!

Tolik novinek, kolik Niantic nyní oznámil během jedné vteřiny, od začátku svého hraní Pokémon GO opravdu nepamatuji. Čeká nás střídání ročních období, brzy přijdou levely 41 - 50 a pokud ještě nejste level 40, půjde vám postup teď o dost rychleji. No a nakonec, je tu KALOS! Pojďme si tedy podrobněji rozebrat, co všechno na nás Niantic vychrlil.

Střídání ročních období

Stejně jako se mění roční období v reálném světě budou se nyní měnit i v Pokémon GO. Co to pro nás znamená? Podle toho jaké bude na naší polokouli zrovna roční období budeme narážet na jiné Pokémony ve volné přírodě, vejcích i v raidech. To mimojiné znamená, že už se vám nestane, že byste v létě chytili Cryogonala nebo v zimě Darumaku.

Pochopitelně příchod ročních období bude mít vliv i na objevování Deerlinga. Ten se ve hrách liší svým vzhledem podle toho, které je ve hře zrovna roční období. V Pokémon GO Pokémoni svou formu nemění, takže místo toho, aby se chycený Deerling měnil, budeme moct v daném ročním období chytat tu variantu Deerlinga, která k němu pasuje.

#585 - Deerling (Spring)

#585 - Deerling (Summer)

#585 - Deerling (Autumn)

#585 - Deerling (Winter)

#586 - Sawsbuck (Spring)

#586 - Sawsbuck (Summer)

#586 - Sawsbuck (Autumn)

#586 - Sawsbuck (Winter)

Také eventy se budou lišit podle jednotlivých ročních období. Je tak dost dobře možné, že Austrálie a Nový Zéland, jakožto země jižní polokoule, budou mít jiné eventy než my. To by bohužel znamenalo ztrátu jednoho z dobrých zdrojů informací o budoucích eventech.

Ročním obdobím se nevyhnou ani Mega evoluce. I oni se budou v raidech střídat podle ročních období. Navíc někteří z nich budou mít po omezenou dobu zvýšené maximální CP.

A pokud jste mysleli, že GO Battle League se změny vyhnou, tak jste se mýlili. Podle oznámení se prodlouží z 10 na 24 ranků a změní se také systém odměn, který se bude vztahovat k aktuálnímu ročnímu období. Jednotlivé sezóny GO Battle League se navíc budou měnit po třech měsících společně se změnami ročních období.

První neobvyklé roční období

První období bude zdá se dost neobvyklé. Začne v úterý 1. prosince 8:00 a místo toho, aby bylo nazváno zimním obdobím o něm Niantic mluví jako o období oslav. Čekají nás úkoly od profesora Willowa zaměřené na jednotlivé regiony a jejich historii a hlavně příchod Pokémonů z regionu Kalos z 6. generace!

Levely 41 - 50

Už je to nějakou dobu, kdy jsme psali o tom, že se chystá navýšení limitu levelů ze 40 na 50. Nyní už je to opravdu za rohem. Zítra dostanou hráčí v Austrálii možnost otestovat postup na level 41. Pokud test vyjde dobře, můžeme se už brzy těšit na možnost postoupit až na level 50. Nebude to ale jen tak, na postup totiž už nebudou stačit jen XP. A co hráči, kteří ještě na level 40 nejsou? Budou mít možnost se na něj rychleji dostat, aby mohli získat ocenění za dosáhnutí levelu 40, když to ještě bylo maximum.

Zrychlený postup na level 40

img

Všichni hráči, kteří budou mít level 40 dříve než ve čtvrtek 31. prosince 23:59 získají speciální titul „Legacy 40 Trainer” a mezi jejich odměnami bude mimojiné časově omezená sada úkolů, čepice s Gyaradosem pro avatara a speciální medaile.

Aby toho mohli hráči, kteří už jsou blízko snáze dosáhnout bude od středy 18. listopadu 22:00 do čtvrtka 31. prosince 23:59 aktivován bonus 2x XP za chytání pro všechny hráče. Kromě toho dojde 30. listopadu 2020 k úpravě nastavení získávání XP, které jsme mohli nedavno vidět při jeho testování (více zde) a které už ve hře zůstane. A pokud vám to pořád připadá málo, bude ještě 12 denní event, kterému se budeme věnovat v samostatném článku.

Podmínky levelů 41 - 50

K postupu na další level teď bude potřeba mnohem víc než jen sbírat XP. Pro postup na další level budete muset splnit sadu několika úkolů, které nejsou vždy těžké, ale zaberou dost času. Dobrá zpráva je, že XP, které máte nastřádané, se vám budou hodit. A co je tedy potřeba na postup na další level? Přesné úkoly zatím neznáme, ale Niantic už se s námi podělil o pár informací.

 • Level 41 - zaměřeno na chytání, mimojiné chytit vysoký počet Pokémonů za jeden den
 • Level 42 - zaměřeno na vývoj, vyvinout všechny vývoje Eevee a použít některé evoluční předměty
 • Level 43 - zaměřeno na gymy a raidy, budete muset získat několik platinových medailí
 • Level 44 - zaměřeno na boj s trenéry, pravděpodobně půjde o dosáhnutí určitých úspěchů v GO Battle League
 • Level 45 - zaměřeno na Rakeťáky
 • Level 46 - zaměřeno na průzkum, úkoly byly prozrazeny v oznámení, ale mohou se ještě změnit
  • Dokonči 100 úkolů ve Field Research
  • Vyfoť Pokémona 7 dní v řadě
  • Dej 50 Excellentní hod
  • Vylíhni 30 vajec
 • Level 47 - zaměřeno na raidy, budete muset vyhrávat raidy s různými omezeními pro váš tým
 • Level 48 - zaměřeno na buddyho, od nachozené vzdálenosti po počet získaných suvenýrů
 • Level 49 - zaměřeno na přátele, posílání dárků, získávání Lucky Pokémonů z tradů
 • Level 50 - kombinace předchozích, házet Excellentní hody, chytat legendární Pokémony, pořážet lídry Rakeťáků s Pokémony pod 1 500 CP
img

Oznámeny byly také XL Candy, o kterých víme z dataminingu. Budou se používat k Power up od určitého limitu levelu Pokémona.

Kalos přichází

Čekání je u konce! 6. generace z regionu Kalos konečně přichází. Region, ze kterého pochází Greninja, který byl fanoušky zvolen jako nejoblíbenější Pokémon roku 2020 přichází hned v první vlně. Příchod 6. generace je naplánovaný už na 2. prosince. Budou se objevovat ve volné přírodě i ve vejcích a abychom to mohli pořádně oslavit, proběhe od středy 2. prosince 10:00 do úterý 8. prosince 22:00 event zaměřený právě na ně.

Brzy pro vás připravíme průvodce 6. generací, kde si budete moct všechny Pokémony z regionu Kalos prohlédnout včetně jejich shiny variant a podívat se na náš odhad podmínek vývoje, ale už nyní vám ukážeme, těch prvních 17, které si budete moct zaregistovat do svého PokéDexu.

#650 - Chespin

#651 - Quilladin

#652 - Chesnaught

#653 - Fennekin

#654 - Braixen

#655 - Delphox

#656 - Froakie

#657 - Frogadier

#658 - Greninja

#659 - Bunnelby

#660 - Diggersby

#661 - Fletchling

#662 - Fletchinder

#663 - Talonflame

#667 - Litleo

#668 - Pyroar

#707 - Klefki
(jen Francie)

Spolu s oznámením regionu Kalos bylo oznámeno také nové 1* vejce v raidech. Zatím není jasné, o kterého Pokémona půjde.


Vydáno: 18.11.2020 20:31 | 
Přečteno: 3945x | 
Autor: koca2000
 | Hodnocení:

Další články týkající se Pokémon GO Update:

Další články>

Sledujte nás také na sociálních sítích!

Komentáře rss

Přidat komentář >

Nebyly přidány žádné komentáře.